:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Udane starty 15-latków w Oświęcimiu

Pływanie, Udane starty latków Oświęcimiu - zdjęcie, fotografia

Ponad 500 zawodników ze 135 klubów, w tym troje reprezentantów Delfina Garwolin, wzięło udział w Letnich Mistrzostwach Polski 15-latków w pływaniu, które odbyły się Oświęcimiu.

Na nowo wyremontowanej pływalni w Oświęcimiu rywalizowali: Alicja Więckowska, Emilia Frąckiewicz i Jakub Sitnik. Cała trójka zaliczyła po pięć startów.

Najlepiej spisała się Emilia Frąckiewicz, która ustanowiła rekordy powiatu seniorek na  50, 100 i 200 metrów motylem oraz 200 i 400 metrów zmiennym. Na listę rekordów powiatu w kategorii senior wpisała się także Alicja Więckowska, która znakomicie popłynęła na 200 i 800 metrów stylem dowolnym. Na szczególną uwagę zasługuje wynik uzyskany na krótszym dystansie - 2:20:67. W tej samej konkurencji Jakub Sitnik ustanowił nowy rekord powiatu 15-latków.

- Uzyskane wyniki przez naszych zawodników są nagrodą za poświęcony czas na treningi w okresie przedstartowym, który miał miejsce już po zakończeniu roku szkolnego. W okresie wakacyjnym jest ciężko o motywację do treningów, dlatego tym bardziej gratuluję swoim podopiecznym świetnych wyników. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Przygotowania do nowego sezonu rozpoczniemy w drugiej połowie sierpnia od obozu w Augustowie - mówi Wojciech Mianowski, trener w UKS Delfin Garwolin.

(ŁS)

Udane starty 15-latków w Oświęcimiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl