:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Udane starty pływaków z Miętnego i Garwolina w Grójcu

Podczas I Otwartych Mistrzostw o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec , które odbyły się na pływalni „Wodnik” w Grójcu na starcie stanęło 272 zawodników z 17 klubów.

Kolejny start może zaliczyć do udanych 21-letni Mateusz Szczypek - jedyny reprezentant UKS Delfin Garwolin. Podczas I Otwartych Mistrzostw o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec zdobył dwa złote medale na dystansie 50 m stylem dowolnym i stylem motylkowym.


Swoich zawodników wystawiło też Mazowsze Miętne. Na medalowych pozycjach znaleźli się: Karolina Makulec – srebro na 50m stylem dowolnym, Piotr Frelek – srebro na 50m stylem dowolnym i 50m stylem grzbietowym, Tomasz Grzegrzółka – złoto na 50m stylem klasycznym, Gabrysia Michalec – brąz na 50m stylem motylkowym, Alicja Calka – brąz na 50m stylem motylkowym, Alicja Kędziorek – brąz na 100m stylem dowolnym, Agnieszka Szaniawska – złoto na 100m stylem dowolnym. Brązowy medal zdobyła też sztafeta 4x50m stylem zmiennym w składzie: Agata Szaniawska, Karolina Makulec, Tomasz Grzegrzółka, Alicja Kędziorek.

(inf. prasowa, live.megatiming.pl, oprac. MB)


Udane starty pływaków z Miętnego i Garwolina w Grójcu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl