:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

UKS Delfin na Mistrzostwach Okręgu

Na Mistrzostwach Okręgu Warszawsko-Mazowieckiego, które odbyły się w dniach 23-24 czerwca w Warszawie startowało 230 zawodników z 44 klubów. Klub Delfin Garwolin reprezentowało 10 zawodników.


Najlepiej zaprezentowali się Adam Kenig ( IV miejsce na 50 m, stylem klasycznym), Przemysław Sekuła (V miejsce na 100 m i IV miejsce na 200 m stylem klasycznym), Patryk Kot (VI miejsce na 100 metrów stylem klasycznym), Emilia Frąckiewicz (VI miejsce na 400 m stylem zmiennym i VI miejsce na 200 m stylem motylkowym).
Zawodnicy, którzy zdobyli sześć pierwszych miejsc zostali nagrodzeni dyplomami.
-Dla 14 i 15 latków był to już ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski swojego rocznika. Po tych zawodach już wiemy w jakich konkurencjach poszczególni zawodnicy będą startować na MP oraz mamy już odpowiedź nad czy popracować by szczyt formy był na Mistrzostwach.-powiedział trener pływaków Wojciech Mianowski.

(inf.prasowa, oprac. MB) 2017-07-01 21:26:12


 

UKS Delfin na Mistrzostwach Okręgu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl