:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Urodziny garwolińskiego GRYF-a

Weekend 1 i 2 września będzie wyjątkowym czasem dla wszystkich motocyklistów i sympatyków klubu Gryf Mc Poland. Garwoliński odział klubu będzie świętował 5-lecie istnienia. Świetna zabawa gwarantowana!

 

– Z okazji jubileuszu 5-lecia istnienia pragniemy ugościć wszystkich przyjaciół klubu, motocyklistów oraz wszystkich, którzy zapragną uczestniczyć w naszym małym święcie. Tradycyjnie ze swojej strony zapewniamy wspaniałą atmosferę, koncerty zespołów na żywo oraz coś do zjedzenia i picia. Będzie nam bardzo miło Was gościć  – zapewniają organizatorzy jubileuszu.

 

1 września (piątek)

18:00 - otwarcie bram
19:30 - koncert Parabellum
21:00 - koncert Hades

2 września (sobota)

19:00 - koncert Czarny Ziutek z Kilerami
21:00 - koncert JMS
22:30 - koncert Divine Weep

 

Wstęp wolny!

(inf. pras. opr. KK) 2017-08-25 10:30:07


Urodziny garwolińskiego GRYF-a komentarze opinie

  • Obserwator - niezalogowany 2017-08-30 14:32:46

    Ej harley ale nieporuwnuj innych do swojich doświadczeń. Jak płacisz swojej siostrze czy ona płaci Tobie to soboko wasza sprawa hi hi ha ha......... :D :lol: :-) 8) :P

  • egon - niezalogowany 2017-08-30 08:17:38

    Ja nie mam siostry w borowiu ,w tym problem :D

  • kajtek - niezalogowany 2017-08-29 19:30:21

    [quote name="egon"]Nie oni jedni .W borowiu są jeszcze lepsze dyliżansy .[/quote]Najlepszym dyliżansem w Borowiu to jest twoja siostra - Do Borowia sprowadziła sie i mamy dobry ubaw z niej, a policja kupe roboty i ta miejscowa i ta gdzieś w okolicach Krakowa.

  • egon - niezalogowany 2017-08-28 19:38:40

    Nie oni jedni .W borowiu są jeszcze lepsze dyliżansy .

  • Kamil1234 - niezalogowany 2017-08-28 11:05:07

    Ty chyba razem z siostrą w burdelu siedziałeś, kosztem lekcji języka polskiego.

  • kawka - niezalogowany 2017-08-28 07:23:57

    Witam. Chłopak co napisał coś w tym jest. Śmieszni są to prawda, a to powiedzenie stare jak świat. Ajsza nie musi Ci być przykro jego świat jego kredki. No chyba że poczułąś się urażona no ale cóż... A co do kolegi harley no cóż kompleksik jakiś czy znasz to z życia hi hi... :lol:

  • K - niezalogowany 2017-08-27 14:33:42

    W poprzednich latach były lepsze koncerty, a na 5-lecie takie gó*no dali?? :O

  • Harley - niezalogowany 2017-08-27 08:33:39

    patrzac na twoj punkt widzenia to twojej siostry nikt by nie chcial bzyknac.chyba ze by ona placila. :lol:

  • Aisza - niezalogowany 2017-08-26 13:50:32

    [quote name="Obserwator"]Wole mieć siostre w burdelu nisz przyjaciela na harleyu 8) :D :P Tyczy sie tesz to całego tego smiesznego klubu starszych panów..... pożal się Boże[/quote]Przykro mi z powodu twojej siostry :lol: Po wakacjach do nauki musisz się przyłożyć, głównie z Języka Polskiego.

  • Obserwator - niezalogowany 2017-08-26 06:30:14

    Wole mieć siostre w burdelu nisz przyjaciela na harleyu 8) :D :P Tyczy sie tesz to całego tego smiesznego klubu starszych panów..... pożal się Boże