:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Urodziny Klubu Mega Music w Wildze! Muzyka gra tutaj od 20 lat! (Video)

Był mega tort i mega zabawa niemal do białego rana! W sobotnią noc 11 listopada Klub Mega Music w Wildze świętował 20. urodziny. Jubileusz największego i najbardziej popularnego klubu w regionie zgromadził setki klubowiczów.

11 listopada 2017 roku w klubie Mega Music w Wildze odbyło się jak dotąd największe święto tego klubu. Tego wieczoru na wszystkich gości czekał wielki muzyczno-artystyczny spektakl podsumowujący 20 lat historii największego klubu w regionie. Na klubowych scenach przez całą noc gościły gwiazdy i artyści z różnego rodzaju pokazami, a wszystko to w niepowtarzalnej oprawie świetlno-wizualnej.

 

Nieprzerwanie od 20 lat gra tutaj muzyka

W urodzinach Mega Music wzięli udział Mega Klubowicze, którzy bawią się Wildze teraz oraz ci, którzy zapisali karty historii Mega Music Wilga wiele lat temu. W wydarzeniu uczestniczył także m.in. zastępca wójta gminy Wilga Robert Chychłowski.

Gdy na główną scenę wjechał pokaźny, 100-kilogramowy tort, odśpiewano tradycyjne „100 lat”. – To „100 lat” jest też dla was! Tych, którzy byli tutaj 20 lat temu, 15, 10 i 5. I dla tych, którzy są teraz i będą tutaj za tydzień – mówiła właścicielka klubu Hanna Goliszewska. – Największym sukcesem jest dla nas to, że nieprzerwanie od 20 lat gra tutaj muzyka – podkreślił Andrzej Goliszewski, który dodał, że w ciągu dwóch dekad działalności klubu priorytetem zawsze było bezpieczeństwo bawiących się w nim klubowiczów.

 

Pełne atrakcji spotkanie Mega rodziny

Podczas Mega urodzin na klubowiczów czekała moc artystów i atrakcji. Tej wyjątkowej nocy w klubie wystąpili: Power Play oraz Gari Seleckt z Hiszpanii i Crouzer. Duet ten wystąpił z projektem Members Of Pumpingland. Podczas 20. urodzin odbyła się wielka premiera hymnu Mega Music, który specjalnie z okazji 20-lecia klubu został stworzony przez zespół Playboys. Impreza urodzinowa nie mogła odbyć się bez Led Magic Show Dance, czyli magicznego ledowego pokazu tańca, wielkiego Show Mistrza Polski Chippendales 2017, specjalnego urodzinowego występu Mistera Publiczności Chippendales 2017, zmysłowego tańca w mega olbrzymim kielichu, mega deszczu prezentów, w którym rozdane zostały telewizory led, egzotycznego Show De Mallorca, ledowego robota Transformers oraz nowości, jaką był Bar Led, przemieszczający się po klubie. Korzystanie z niego było całkowicie darmowe. Na uczestników imprezy czekał także urodzinowy, 100-kilogramowy tort oraz szampan.

Wydarzenie pod patronatem eGarwolin.pl

Zdjęcia na zlecenie eGarwolin.pl - atoevent.pl


Urodziny Klubu Mega Music w Wildze! Muzyka gra tutaj od 20 lat! (Video) komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-11-16 08:46:46

  Że też ktoś tam jeździ...

 • gość 2017-11-16 09:41:20

  Chyba widzisz na zdjęciach. Tam zawsze są tłumy bo jest dobra zabawa.

 • Gość - niezalogowany 2017-11-16 12:22:35

  Ja tam byłem raz i więcej nie zajrzę. A jeżeli mówicie że dobra impreza to powiem tak. " w dupie byliście i gowno widzieliście " bo wilga to dno

 • hopak z legi - niezalogowany 2017-11-16 15:20:19

  byłę tam s kumplę naj pierf po dziesienć brofcuw a po tę wryj miejscowym frajerą ohrona do nasz trykneła to dostali wryj wilga nasza je

 • gość 2017-11-27 02:34:09

  oczywiśćie,dno i wodorosty.w końcu to byłe gospodarstwo rybackie ale nosa to zawsze mozna było dobrze przy pudrować

 • Gośćwsiok z osp - niezalogowany 2018-02-12 11:05:56

  "Remiza" sie zrobila okropna. Muzycznie tez niestety. Zreszta tam głównie wies jezdzi. Szkoda, ze zepsuli klimat i muzyke.

Dodajesz jako: Zaloguj się