:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Urszula Zadrożna prosi o głosowanie na Iwonę Kurowską

Wybory samorządowe 2018, Urszula Zadrożna prosi głosowanie Iwonę Kurowską - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 28/10/2018 14:55

Równo o północy, Urszula Zadrożna, która odpadła w I turze wyborów na burmistrza Garwolina, za pośrednictwem Facebooka podziękowała swoim wyborcom za oddane na nią głosy i poprosiła ich o głosowanie w II turze na kandydatkę PiS Iwonę Kurowską.

Urszula Zadrożna opublikowała post na facebookowym profilu Urszula Zadrożna – kandydatka na burmistrza Garwolina w nocy z soboty 27 października na niedzielę 28 października. Równo o północy, kandydatka, która odpadła w I turze wyborów, podziękowała swoim wyborcom za oddane na nią głosy i zachęciła ich do głosowania w II turze na kandydatkę PiS Iwonę Kurowską. Poniżej publikujemy post Urszuli Zadrożnej.

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy,

Jeszcze raz chciałabym w imieniu swoim i „KWW Wspólnie dla miasta z Urszulą Zadrożną” serdecznie podziękować wszystkim osobom, które udzieliły nam poparcia w wyborach samorządowych, doceniając jednocześnie wysoką wartość merytoryczną programu wyborczego pod nazwą „Wspólnie dla Garwolina”.

Walory programu doceniła również jedna z kandydatek na ten urząd, Pani Iwona Kurowska, potwierdzając publicznie jego realizację.

W związku z tym, że nie udało nam się zdobyć tyle głosów, aby móc reprezentować Państwa w Radzie Miasta Garwolin, a chcemy, aby nasz program wyborczy był realizowany, zwracamy się do Państwa z prośbą o oddanie swojego głosu w drugiej turze wyborów, na urząd burmistrza miasta Garwolin, na Panią Iwonę Kurowską.

Nasza decyzja jest podyktowana przede wszystkim tym, iż mamy pewność, że obietnice zapisane w programie wyborczym „Wspólnie dla Garwolina” będą realizowane, a obserwując w mediach przebieg drugiej tury kampanii wyborczej, jesteśmy przekonani, że Pani Iwona Kurowska posiada niezbędne cechy przywódcze, aby pokierować takim urzędem.

Decyzja Urszuli Zadrożnej wzbudziła dyskusję wśród Internautów. Niektórzy z nich nie kryją zaskoczenia, inni podkreślają, że na możliwości dokonania wyboru polega demokracja. Co wy sądzicie o tej prośbie? 

 

Źródło: Urszula Zadrożna – kandydatka na burmistrza Garwolina, oprac. ur

Zdj. materiały wyborcze kandydatek

Reklama

Urszula Zadrożna prosi o głosowanie na Iwonę Kurowską komentarze opinie

  • gość 2018-10-28 15:12:41

    wygłodniałe hordy pisiaków dla władzy zrobią wszystko. Kiedyś zwąchały się z LPR i Samoobroną, a w grajdołku ze znienawidzoną wcześniej Zadrożną. No cóż, pozostaje liczyć na mądrość wyborców i PIS i Zadrożnej, bo tak naprawdę i jedni i drudzy zostali zdradzeni

  • Będzie zmiana? - niezalogowany 2018-10-28 15:25:38

    Pełne zaskoczenie w sztabie pani Marzeny. Najpierw propozycja debaty, która wystraszyła panią wiceburmistrz a teraz poparcie pani Iwony Kurowskiej przez panią Zadrożną. Jak to udźwignie pani Marzenka? Schowa się w mysią dziurkę czy zasłoni swoim sztabem i panem burmistrzem? Samodzielności to tam raczej nie ma.

  • gość 2018-10-28 15:30:51

    Ula to może prosić, niech jak chce odda swój głos, widać, że u obu kandydatek brak honoru.Dlatego bedę głosował na Pania Marzenę, szczególnie ze teraz juz w pomoc włączył się proboszc, pisowiec z Warszawy którego nazwiska nie chciałbym wypisywać. Widać,ze za wszelką cenę władza, a gdzie miasto.Kandydatka może chce nie być gorsza od męża ( został radnym powiatowym, dostał miejsce w radzie nadzorczej w ochronie środowiska i zarabia może dwa razy więcej niż starosta. Może poznamy warunki " kupna - sprzedaży" co dostanie Ula a co Norbi

  • gość 2018-10-28 15:37:29

    Budowie dworca kolejowego i torów dzielących miasto mówimy zdecydowane nie.

  • gość 2018-10-28 15:44:34

    Ktoś tu chciałby być zastępcą..
    Nie udało się w wyborach więc czas na wariant nr 2

  • gość 2018-10-28 15:52:02

    tylko PISowska burmistrz moze zmienic Garwolin i wyprowadzic go z ciemnogrodu ,dziękujemy pani Zadroznej za poparcie kandydata pisowskiego. Kandydat PIS daje gwarancje ze Garwolin zdobedzie pieniazki na rozwój miasta

  • gość 2018-10-28 15:52:44

    Nie czuję się zdradzona przez Zadrozna wręcz przeciwnie jej stanowisko upewniło mnie w tym, że NIE zagłosuje na m - mierność, marazm, mikulszczyzne i marnotrawienie!!! Szacunek dl pani Uli !!

  • Kultura polityczna - niezalogowany 2018-10-28 16:00:58

    Zobaczcie jak wygląda poziom komentarzy polityków, którzy zostali wybrani do rady powiatu i przewodniczącej komisji jednej z kandydatek pod tym postem u U Zadroznej na Facebooku. Kliknijcie sobie, popatrzcie na nazwiska i czy warto na głosować na ludzi, którzy wypowiadają się w ten sposób.

  • gośćAga - niezalogowany 2018-10-28 16:13:34

    Brawooooo dla Pani Zadrożnej !!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 16:31:22

    Jaki kwik z zagrody M słychać podczas odrywania od koryta. Państwu M już dziękujemy. 20 lat rządów jednej rodziny wGarwolinie wystarczy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 16:48:39

    Moim zdaniem decyzja Urszuli Zadrożnej po tsk drastycznej porażce jaką poniosła wraz ze swoim komitetem, daje wiele do myślenia czy tak naprawdę jej kandydowanie nie było WIRTUALNE i kilka tygodni przed wyborami nie dogadaĺa się z PiS w zamian za stanowisko zastępcy burmistrza lub zastępcy starosty.
    Czas pokaże.

  • gość 2018-10-28 16:48:44

    Nasuwa sie tak myśl. Wszelkie nieprawidłowości w działalności Starostwa które na pewno sie ujawnią po zmianach frakcji rządzącej zostaną przypisane PSL a pani wicestarosta nic nie mogła tylko brała wypłatę.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 17:13:57

    Fakt. Poziom wypowiedzi radnych od M pod tym Zadrozbej postem jest dramatyczny. Wstyd. To kompromituje M.

  • gość 2018-10-28 17:37:17

    Do Gościa -niezalogowanego-Lepiej zobacz poziom wypowiedzi na fb p Uli to zobaczysz dramatyczny wstyd he he

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 17:50:33

    Tylko nie PIS. Kurowska przegra z kretesem jak Jaki w Warszawie. Bo nikt nie chce żeby kościół nami rządził. Popatrzcie co żochowski zrobił w szpitalu,co Walicki zrobił dla społeczności lokalnej, co kurowscy zrobili dla Garwolina. co wszyscy sobą prezentują ? Naprawdę chcecie żeby tacy ludzie rządzili Garwolinem? za te podwyżki w polsce, za reformę szkolnictwa, za brak kultury polityków pis mówię NIE dla Kurowskiej.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 17:58:01

    Swieczak boi się debaty z Kurowska. Jaki to kandydat na burmistrza? No madrale z M czekam ma odpowiedź. Dlaczego Swierczak unika debaty? Pitolenie że jest zajęta itd.

  • gość 2018-10-28 18:17:32

    Uważam że każda jednostka powinna samodzielnie zdecydować na kogo oddać głos. Miłej niedzieli :-)więcej uśmiechu dla wszystkich

  • Garwolak - niezalogowany 2018-10-28 18:38:21

    Chyba ktoś tu się zaczął nami bawić? Wierzyłem w coś czego nie ma. PIS z PSL .Widzę że nie myśli się o ludziskach tylko o władzy za wszelką cenę.Jednak ta M jest wytrwała i pokorna i zagłosuję na nią chociaż wcześniej głosowałem inaczej. Ludziska solidaryzujcie się i nie dajcie się wkręcić w te gierki PIS ,PSL zagłosujcie jak ja na M.

  • gość 2018-10-28 19:07:04

    Ostatni raz głosowałem na p. Kurowską. Nie cierpię kupczenia za wszelką cenę, to błazenada. Jestem bardzo zawiedziony. Oddam swój głos na P. Świeczak aby zapobiec temu choremu układowi. Czy na Boga już wszystko w tym kraju jest na sprzedaż?!

  • Bedzie zmiana... - niezalogowany 2018-10-28 19:07:12

    Dość już dziedziczenia stołków, pora na zmiane

  • Bob - niezalogowany 2018-10-28 19:14:52

    No i pozamiatane...
    Brawo. A Państwu M już dziękujemy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 19:21:14

    No i całe plany władzy M poszły na marne. O jaka piękna katastrofa...

  • gość 2018-10-28 19:29:45

    Ludzie , czemu w was tyle jadu? Przecież w tych wyborach chodzi o nasze miasto , nasze pieniądze, nasze środowisko. Wiele osób nie dopuszcza do siebie myśli , że kandydującym nie chodzi o pieniądze ,tylko o pracę na rzecz nas wszystkich i dla naszego dobra. I albo ktoś potrafi to robić albo nie. Pani Świeczak jako radna ostatniej kadencji nie zrobiła zupełnie nic dla swojego okręgu a przecież po to ją wybrano. Dlatego nie rokuje dobrze jako burmistrz.Jest na pewno miłą ,sympatyczną i uśmiechniętą osobą , dobrym fachowcem - nauczycielem , ale nie BURMISTRZEM.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 19:48:29

    A co Tadek zrobił dla zwykłych obywateli pokażcie co zrobił oprucz kolosalnych długów zyskali tylko nieliczni gdzie tanie mieszkania i dlaczego nie w Garwolinie a wszystkie inwestycje jak basen są deficytowe wyprostowanie rzeki ten bublowaty zbiornik ktury jest spieprzony jak rzeka to następne długi dla miasta na przyszłość na poprawę tych bubli to miasto i urzędnicy mają służyć obywatelom a nie kilku rodzinom jak dotąd.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 19:50:37

    Swieczakowa jest zwykła marionetka wsadzona na minę przez byłego wojskowego ktury nie ma za grosz pojęcia o honorze.

  • Rozsądek - niezalogowany 2018-10-28 20:22:51

    Myślę że trzeba dać szansę PIS i Pani Kurowskiej na te 5 lat nie będzie już na co zwalić winy jeśli w Garwolinie nic się nie zmieni jeśli rada i burmistrz będą mieli taki komfort rządzenia.

    Za 5 lat ich rozliczymy i wtedy ewentualnie wszyscy wynocha.

    Jeśli Pani Kurowska przegra to będzie 5 lat straconych na przepychanki rady z burmistrzem Panią Świeczak!!!!

    Po wyborach do roboty !!!!!!!! za 5 lat będzie świadectwo!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 20:49:58

    Dziwne że każdy oczekuje deklaracji od Pani M na temat debaty ba Facebooku!! Tyłki ruszyć i dowiedzieć się,że trwają obrady i to Pani I robi problem.. Nie za PISEM ,głosuje na M!!

  • Panika w obozie - niezalogowany 2018-10-28 20:52:40

    W obozie pani Marzenki panika! Ratuj się kto może! Czarne chmury nad ratuszem. Co będzie jak się wszystko wyda?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 21:07:24

    Proszę o sprawozdanie z działalności Pani Świeczak jako radnej miejskiej za ostatnie 4 lata. Ile inicjatyw, dot. Pozyskania dotacji, ile poprawek zgłoszonych, ile razy zaabrała głos?

  • knurkian - niezalogowany 2018-10-28 21:44:21

    Myślę że trzeba dać szansę PIS i Pani Kurowskiej na te 5 lat nie będzie już na co zwalić winy jeśli w Garwolinie nic się nie zmieni jeśli rada i burmistrz będą mieli taki komfort rządzenia. Za 5 lat ich rozliczymy i wtedy ewentualnie wszyscy wynocha. Jeśli Pani Kurowska przegra to będzie 5 lat straconych na przepychanki rady z burmistrzem Panią Świeczak!!!! Po wyborach do roboty !!!!!!!! za 5 lat będzie świadectwo!!!! też myślę ,ze należy dać szansę pis-owi w ZABRUZDACH

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 21:44:34

    Nie znam. Pani Swieczak. Po tym co do tej pory ufalo mi się zaobserwować jest to miła i nie głupia osoba. Jednak nie ma moim zdaniem predyspozycji na burmistrza. Nie mz haryzmy. Unika debaty. Nie ma ani jednej wypowiedzi live. Tylko zdjęcia i kupę treści. Niestety chowa się za obecnego burmistrza. I to burmistrz tak naprawdę prowadzi kampanię. A szkoda. Na jej niekorzyść przemawia również to że obecna ekipa jest u władzy już od 20 lat. To naprawdę długo. I dlatego uważam że trzeba dać szansę innym. Nie sprawdzą się to wtedy zostaną rozliczeni. Uważam że jest to obiektywne.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 21:57:51

    Czytam te wszystkie posty i uważam że trzeba dbać szansę Kurowskuej. Nie to że darzę PIS sympatią. Uważam jednak że grupa burmistrza Mikulakiego już rządzi 20 lat. Chyba warto dać szansę innym. Niech się wyłącza tym bardziej że rada miasta jest w większości PIS. Inaczej będzie 5 straconych lat dla Garwolina.

  • gość 2018-10-28 22:23:54

    Wstydźcie się PiSory! Dla władzy z diabłem gotowi jesteście koalicję zawrzeć. W Garwolinie rządzić nie będziecie...po naszym trupie! Z pozdrowieniami Garwolak!

  • gość 2018-10-28 22:44:53

    Wstydźcie się PiSory! Dla władzy z diabłem gotowi jesteście koalicję zawrzeć. W Garwolinie rządzić nie będziecie...po naszym trupie! Z pozdrowieniami Garwolak!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 23:05:00

    Do gościa. Poczytaj chłopie wyniki wyborów do rady itd. I nie gadaj głupot że w Garwolinie nie bez,ie rządził pis. Będzie czy z Kurowska czy bez kurowskuej bo ma większość.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 23:26:29

    Nad kim tu widać czarne chmury. Świeczak owa na pomoc ministrów wzywać nie musi. A te podobne do siebie komentarze to pisze chyba ta sama osoba która nie ma się czego czepnąć i nawija w kółko debata i stołki do znudzenia.

  • Dzwon - niezalogowany 2018-10-29 01:00:50

    Ktos pyta co Kurowscy zrobili dla Garwolina.
    Odpowiem: z tego co pamiętam dali 1 000 zloty na dzwon.
    Byli wyczytani z nazwiska...
    Takich rzeczy nie robi się z dobroci serca to sie robi pod nazwiskiem.
    Żenada...
    IK sama się zalatwi szumem medialnym, nie zawsze sprawdza sie "oby mowili bez roznicy czy dobrze czy zle". Nikt nie chce Burmistrza tj. Kasi z "m jak milosc", ktora nawet z lodowki wychodzi.
    Za dużo jest IK... Marzena na tym zyskuje...
    W tym wypadku lepiej juz milczeć niz grac pod dyktando PIS.
    A propo tego ze PIS juz zaglada do nas przez okna... Pamietacie spot Pani IK... Juz sie to sprawdza

  • gość 2018-10-29 02:03:57

    Jeżeli program Zadrożnej będzie realizowany to w zasadzie nawet lepiej, że przez PIS bo będzie łatwiej go zrealizować z błogosławieństwem Jarosława. A jeśli Pani Świeczak ma coś lepszego do zaoferowania i nie jest tylko pacynką Burmistrza jak wszyscy piszą to z chęcią zobaczę konfrontację tych 2 Pań... no chyba, że pęka, bo jest tak jak część ludzi mówi, a wszyscy się domyślają. Swoją drogą strasznie ten Mikulski nienachapany, żeby tak na słupa wyborców w konia robić. Kiedyś już w Garwolinie były akcje na słupa ze szwajcarskiej doliny ;)

  • JerzyCieślański - niezalogowany 2018-10-29 02:40:41

    Psycholodzy twierdzą,że kobieta,zawsze,ostatecznie decyduje o tym,który mężczyzna zostanie ojcem jej dzieci.Oczywiście,z wyjątkiem wszelkiej patologii i przemocy seksualnej,łącznie z tą chronioną przesądami religijnymi.A mężczyznom tylko się zdaje,że to oni są zdobywcami,gdyż w rzeczywistości mogą jedynie starać się wypełnić liczne kryteria kobiecego wyboru mające na celu zapewnienie sukces reprodukcyjny i egzystencjalny potomstwu.Parcie mężczyzn do władzy i polityki jest jednym z takich przystosowawczych zachowań.Tym czasem dla zachowania zrównoważonego rozwoju i unikania konfliktów potrzeba większego udziału kobiet w sprawowaniu władzy.W naszym cywilizacyjnym zaścianku Europy miejscami pokutuje jeszcze taki błędny,szowinistyczny przesąd,że kobietom wolno mieć mniej swobody i demokracji,w suwerennym wyborze i liczbie zmienianych partnerów seksualnych,niż mężczyznom.Tymczasem od co najmniej 30wieków wiadomo,że takie ograniczenie swobody wymiany sympatii,wbrew wcześniej głoszonym zasadom moralny,zdecydowanie nie dotyczy postępowania polityków płci wszelakiej przy tworzeniu koalicji.My,rodacy jedynego prawdziwego papy,przeciwnika stosowania kondomów,czyli głównej przyczyny śmierci milionów ludzi w wyniku epidemii AIDS w Afryce i obrońcy wyświęconych pedofilii,znamy co prawda pejoratywne określenie,równające charakter polityków z domniemywaną mylnie mentalnością osób świadczących płatne usługi seksualne,a przypisywane wiarołomcy i rozwodnikowi,konfidentowi policji politycznej austriackiego zaborcy,Józefowi Piłsudskiemu.Ale ludzie w pełni władz umysłowych,od zarania dziejów,mają wrodzoną świadomość konieczności ciągłego zawierania kompromisów w każdej dziedzinie życia i na każdym kroku by uniknąć zbrodniczych skutków nieporozumień społecznych i politycznych.W Garwolinie,sądząc z komentarzy,w grupce obywateli skorych do anonimowego ekshibicjonizmu swoich opinii i poglądów,jeszcze jesteśmy poniżej tej normy życia politycznego.Życzę powodzenia obu Kandydatkom na urząd.

  • gość 2018-10-29 05:37:20

    Qurna,"Koło różańcowe" chce jeszcze mieć burmistrza??????Jeszcze zbyt mało w radzie miasta ma swoich?????To wtedy już głośniki transmitujące msze będą na każdej ulicy stały.

  • Marek - niezalogowany 2018-10-29 10:31:48

    Szanowni mieszkańcy Garwolina jest ogromna szansa na zmianę dla naszego miasta.
    Pani Kurowska ma poparcie prawie wszystkich osób z rządu ;Morawiecki Szydło,Rafalska, Sasin .
    Większość w Radzie Miasta ma PiS .
    To samo w Powiecie będzie rządzić PiS .
    Cała ta sytuacja łącznie z wyborem Pani Kurowskiej na burmistrza jest gwarantem dynamicznego rozwoju dla naszego Miasta i Powiatu .
    I jeszcze jedno Garwolinowi potrzeba zmian, czegoś nowego a ewentualny wybór kontrkandydatki to kontynuacja rządów starej ekipy która ma wiele nie trafionych decyzji na czele ze zbiornikiem retencyjnym .
    Mnie osobiście bardzo na tym zależy bo mieszkam tu ponad 50 lat i kocham nasz Garwolin proszę o mądre decyzje w niedzielę .Marek

  • gość 2018-10-29 10:44:02

    Brygada M ujadacie na Zadrozna bo żal ze nie z wami się ułożyła???? Najwyraźniej wie ze z wami się nie do współpracować a hasło działamy dotyczy dla siebie Brawo za odwagę dla Zadroznej bo powiedzieć NIE dla M i wiedząc,że się na nią wyleje jad to świadczy o trosce dla miasta i mieszkańców

  • warto zauważyć - niezalogowany 2018-10-29 10:45:15

    Uważam, że przebojowość Kurowskiej i doświadczenie Zadrożnej to mieszanka doskonała dla Garwolina. Obie Pani się uzupełniają. A że koalicja trudna to fakt. Ale robią to w imię dobra dla Garwolina. Tak uważam.

  • gość 2018-10-29 10:46:16

    no to teraz konsternacja, strach i przerażenie w obozie Mikulskiego, nie piszę o Świeczkowej bo to prawdopodobnie statystka, teraz będą uderzać w wysokie tony - zdrada - nagle Zadrożna to samo zło itd. A rzeczywistość jest taka, że sytuacja się odwróciła i to Świeczkowa jest w kiepskiej sytuacji i bardzo dobrze bo nie potrzebny nam burmistrz prawdopodobnie sterowany

  • gość 2018-10-29 10:47:38

    Swieczak boi się debaty z Kurowska. Jaki to kandydat na burmistrza? No madrale z M czekam ma odpowiedź. Dlaczego Swierczak unika debaty? Pitolenie że jest zajęta itd.

  • JuzNieDlaUlki - niezalogowany 2018-10-29 11:02:09

    Glosowałem na Ciebie Pani Urszulo! Pan Zochowski na Pania napluł, sdg/pis pluli przez lata, a Pani mi proponuje oddanie głosu na p. Kurowska. Licze ze zdradzeni Pani wyborcy podziękują 4.11 i zagłosują odpowiednio. Nie wszyscy upodabniają sie do takich świńskich standartow!!!

  • gość 2018-10-29 12:08:42

    Do. JuzNieDlaUlki .
    Gościu z takim poziomem wymiany poglądów to dobrze że zagłosujesz na M.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 13:42:20

    Warto by sprawdzić czy Tadek nie ma żydowskich korzeni bo tak gardzi mieszkańcami tego miasta.

  • gość 2018-10-29 13:51:00

    Prosić to się może maciora.

  • gość 2018-10-29 14:10:06

    Kurowska obiecuje i Janiec też obiecywał złote góry a wiadomo jak to się dla niego i dla nas skończyło .
    Naobiecywać ,naobiecywać i wygrać a później i tak nikt o tych obietnicach nie pamięta .
    Co debaty to ani jedna ani druga nic nie powie bo się na zarządzaniu miastem kompletnie nie znają ( no może pani Swieczak już trochę się orientuje )Świeczak będzie burmistrzem mieszkańców a Kurowska przedstawicielem partii na Garwolin.

  • gość 2018-10-29 15:17:12

    Miałem większą nadzieją związaną z kandydaturą pani Świeczak. Wykształcona tak, ale czy myśląca samodzielnie? Mogła sama wybrać /dobrać kandydatów do rady... a tak co odgrzewane kotlety a i nowość to raczej z polecenia niż z własnej decyzji. Pani Marzeno po co pani ludzie, którzy mają TYLKO parcie na stołek ... To lis farbowany, który pójdzie gdzie mu lepszy ochłap spadnie, byle dopchać się do... Dobrze,że ludzie zdecydowali inaczej!! choć szkoda ze nie wszedł pan Szczegot :( Farbowanym lisom stanowcze NIE!!! Jęczykowej się we wcześniejszych wyborach nie udało to teraz synka po układzie pcha. Po co to pani??! Więcej samodzielności i trafniej dobranych ludzi wokół siebie i będzie dobrze!!!

  • gość 2018-10-29 17:16:13

    A może to początek nowej formacji politycznej, PZPiS? Polska Zjednoczona Partia i Pis? Jeżeli tak to ja już się zapisuję. Młodzież zawsze z partią!!!

  • gość 2018-10-29 17:32:25

    Kariera dziewczyny z Miastkowszczyzny: ojciec sprzedał krowę - poszła do urzędu, usługiwała w komitecie PZPR, wodziła za nos PSL latami, działaczka społeczna (ha ha ha), podobno nawet była kojarzona z PO, wreszcie damska miłość z PiS-em.
    Kupujecie to ludzie?
    PS. Zbieżność skojarzeń absolutnie przypadkowa.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 17:36:45

    MARZENA miasto z Tobą ,nie dajmy się zwariować .Pisowi miasto potrzebne jest aby dać stołki swoim radnym powiatowym (tam nie mogą pracować) a dużo ich tam do podziału łupów.Jestes fantastyczną mądra osobą i chyba możemy mieć pewność ze po wyborach nie uciekniesz na pół roku do Ameryki Pd .

  • gość 2018-10-29 19:41:27

    z postu pani Haliny Poszytek "Koleżanki i Koledzy! Szanowni Państwo! Kandydowałam do rady powiatu z Komitetu Wyborczego Wyborców "Wspólnie dla powiatu". To nie był ten sam Komitet z którego kandydowała Pani Urszula Zadrożna i kandydaci do rady miasta.To prawda, że w I turze wyborów na burmistrza miasta Garwolina zgodnie z treścią ulotki wyborczej popierałam Panią Urszulę Zadrożną. I to wszystko. Nie identyfikuję się z decyzją Pani Urszuli Zadrożnej. Zapewne znacie moje poglądy polityczne. Zapewniam, że ich nie zmieniłam. Decyzję na kogo oddamy swój głos 4 listopada zależy wyłącznie od nas samych.
    Przepraszam za zamieszanie."

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 21:27:04

    Oddał bym głos na panią Kurowską ale ze względu na panią ule gdzie się pcha mòwie stanowcze nie niech pani ula pilnuje swojego interesu i zabierze norbiego ze sobą takich ludzi nam oferuje

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 22:58:26

    Pani Kurowska? No nie! Ona jest w stanie dla władzy zrobić wszystko ! Nawet dogadać się z P. Ulą. Nie sprawdzajmy co może zrobić dla nas... Z kim sprzymierzyć, aż się boję... dziś wypadła mi z szafy

  • pani dyrektor - niezalogowany 2018-10-29 23:37:13

    Pani Kurowska niech się zajmie szkołą w Wilkowyji w której jest dyrektorem przez znajomości i w której wszyscy pracują za nią bo pełni tylko funkcję zresztą płatną a nigdy jej tam nie ma! To samo będzie jak zostanie burmistrzem?

  • gość 2018-10-29 23:47:29

    MARZENA JESTEŚMY Z TOBĄ!!! to szaleństwo w obozie IK świadczy tylko o tym, że są zdesperowani. Wczoraj Sasin, jutro Szydłowa. A może na 1 listopada kogoś zaprosicie by wypełniacze sal "z urzędu" czyli radni wybrani i działacze pis musieli się stawić i zrobić frekwencję? Oj powariowaliście wszyscy, a 5 listopada też bedzie dzień i trzeba będzie normalnie żyć. Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie, jak naród wybiorą tak będzie.

  • gość 2018-10-30 09:39:28

    Podobno w niedzielę w transmisji z Watykanu na Anioł Pański Panią Iwonę i jej rodzinę ma pozdrowić i życzyć wygranej sam Papież :)

  • gość 2018-10-30 12:46:44

    Jeżeli Morawiecki Sasin i Szydło nie pomogą to może sam...... najwyższy(chociaż niskiego wzrostu ) przyjedzie ...

  • Cud nad Wilgą ! - niezalogowany 2018-10-30 14:01:45

    A jak na ten fakt zareagowali bliscy współpracownicy Pani Urszuli ? Czy to "poparcie" nie jest po to żeby zaszkodzić ? Pani Iwono proszę się nad tym głęboko zastanowić bo po komentarzach widać jak uciekają głosy, ale na mój może Pani liczyć.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-30 23:31:25

    Wcześniej szanowałem Panią U jednak po tej akcji, straciła w moich oczach szacunek i moje poparcie. Skoro odpadła powinna być obojętna na kampanię a nie nakłaniać do głosu na panią K. i zniszczenia miasta, no ale sama Mista nie zniszczy(choć w sumie powinniśmy mówić że jedynie w mniejszym stopniu) oczywiście z pomocą proboszcza

  • Gość - niezalogowany 2018-10-31 15:37:14

    Czy to prawda że jak wygra pani Iwona to zastępca burmistrza będzie pani Ula ?

  • gość 2018-11-02 12:11:07

    Jestem podobnych refleksji, czy "POPARCIE" Pani IK przez Panią Urszulę nie ma na celu odwrotnego skutku w wyborach?????????? Pani Iwono trzeba się bardzo głęboko zastanowić. Pani Marzeny nie znam, ani nie wiem nic o jej dotychczasowych dokonaniach. Panią Iwonę znam i mam wiele sympatii dla niej, jest osobą bardzo inteligentną i zrównoważoną. Będę głosować na nią. Natomiast nie mam zamiaru nikomu niczego narzucać albowiem Garwolacy nie gęsi i swój rozum mają. Dlatego prośba, ziomale - nie słuchajcie bełkotu ani jednych ani drugich, tylko oddając głos przemyślcie dobrze, bo to dla naszego dobra i Miasta. Niech wygra najlepszy. Powodzenia dla wyborców w podjęciu decyzji i dla wybranej, chociaż będzie to dla niej ciężka praca do zrealizowania przedstawionych planów.