:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C lekkie zachmurzenie

Uwaga! Prace budowlane i remont ul. Dobrej w Garwolinie

Urząd Miasta w Garwolinie informuje o zamiarze prowadzenia robót budowlanych, związanych z remontem ulicy Dobrej w Garwolinie.

Ulica Dobra w Garwolinie, której opłakany stan od lat spędzał sen z powiek kierowcom, wreszcie doczeka się remontu. O zamiarze prowadzenia robót budowlanych, związanych z remontem ulicy, informuje garwoliński magistrat.

 

– W dniu 21 sierpnia (wtorek) 2018 r. prosimy nie parkować pojazdów na jezdni ulicy Dobrej. Samochody pozostawione na parkingu prosimy parkować tak, żeby nie wystawały poza jego krawędź – prosi Urząd Miasta w Garwolinie.

 

UM Garwolin, oprac. ur

Fot. czerwiec 2018 - Ul. Dobra jest w opłakanym stanie przez 4 lata – co z obiecanym remontem?


Uwaga! Prace budowlane i remont ul. Dobrej w Garwolinie komentarze opinie

  • Mieszkanka (nie) Dobrej - niezalogowany 2018-08-20 18:25:27

    Na tych zdjęciach nie wygląda tak źle...było zdjęcia zrobić przed wysypaniem żwiru na ulicy ok miesiąca temu....to dopiero były dziury...

  • Gość - niezalogowany 2018-08-20 21:35:27

    Zbliżające się wybory samorządowe robią cuda cały Garwolin rozkopany ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-08-21 05:25:22

    Jedyna korzyść z wyborów, jednocześnie świadczącą o cynizmie i obłudzie

  • gość 2018-08-21 06:13:46

    "Przed wysypaniem żwiru" (sic!) wyglądała jeszcze gorzej? Trudno to nawet skomentować ;P

  • Gość - niezalogowany 2018-08-21 09:49:36

    Tu nie chodzi o to że chcą pokazać że coś robią po wyborach byt niepewny to trzeba ukrecic co się da jeszcze przed odejściem.

  • gość 2018-08-21 11:52:27

    nie robią. Źle. Roboty ruszyły . Też źle. Głupcy....i hipokryci.

  • gość 2018-08-21 13:46:13

    W tamtejszych blokach sporo elektoratu mieszka więc trzeba się przypodobać przed wyborami. Tylko ciekawe jak z jakością będzie bo skrzyżowanie z kostki na mazowieckiej które dopiero co robili już brzydko wygląda bo kostka się poprzesuwała. Chyba za za mało piasku na nią posypali.

  • wyborca - niezalogowany 2018-08-21 17:00:22

    Jak piasek w głowie to chyba trzeba sobie strzepać i posypać. Malkontenci polityczni zawsze będą ujadać. Taka ich rola. Ale psy szczekają a roboty idą dalej. Skąd my to znamy szyld zmienili i nadal ujadają tak w poprzedniej kadencji. To dobrze czym więcej jadu ze strony przeciwników burmistrza tym lepiej dla jego ekipy. Biedaki straszyli , że jak basen się wybuduje to nic nie będzie i co jest. Oj boli,boli....

  • gość 2018-08-21 17:03:57

    Dziwna niekonsekwencja . Drogę na koniec kadencji a diety podnieśli sobie od razu na początku . Jak widać najpierw oni a na końcu wyborca .

  • gość 2018-08-21 17:37:52

    Piasek czy nie piasek ale fakt jest taki że kostka jest poprzesuwana. Widać to bardzo dobrze jak się przechodzi przez przejście dla pieszych koło sklepu z farbami gdzie zamiast prostej fugi między rzędami kostki jest sinusoida a jak ją ułożyli było prosto. Ciekawy jestem co o tym sądzi inspektor nadzoru bo chyba ktoś tą robotę nadzoruje tak mi się przynajmniej wydaje.

  • gość 2018-08-22 09:01:55

    Nic tak dobrze nie motywuje władzy do działania jak realne poczucie zagrożenia ze strony konkurencji........