:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

W kinie Wilga działa płatność kartą

Inne Miejskie, kinie Wilga działa płatność kartą - zdjęcie, fotografia

Duże udogodnienie dla widzów garwolińskiego kina! Od początku września w kinie „Wilga” za bilety możemy zapłacić kartą. Terminal umożliwiający płatności bezgotówkowe pojawił się także w kinowym bufecie.

– Pomysł na uruchomienie płatności kartą w Kinie Wilga był już dawno. Widzowie domagali się tego od dłuższego czasu. My szukaliśmy firmy, która złoży nam najlepszą ofertę. Udało się i płatność kartą w naszym kinie ruszyła z początkiem września – mówi kierownik kina „Wilga” w Garwolinie Jacek Pasternak.

Kierownik placówki zaznacza, że koszt samego uruchomienia systemu płatności kartą jest tak naprawdę żaden. W trakcie korzystania z niego będzie jednak malał zysk garwolińskiego kina ze sprzedaży. Wiąże się to z niewielką prowizją, jaką nalicza operator od każdej przeprowadzonej transakcji. Kino zapłaci także comiesięczną opłatą abonamentową.

Jacek Pasternak przyznaje, że widzowie reagują bardzo dobrze na informację o możliwości dokonania płatności kartą, choć jeszcze niewiele osób wie o takim udogodnieniu. Niektórzy są bardzo pozytywnie zaskoczeni.

System płatności kartą działa w kinie Wilga od początku września. Bezgotówkowo zapłacimy nie tylko za bilet na film, ale także za popcorn i inne przysmaki oraz napoje w kinowym bufecie, gdzie także znajduje się terminal. Po wakacjach, mile zaskoczeni będą także miłośnicy spożywania podczas seansów słodkich przekąsek. Na łasuchów w bufecie czeka nowość – czekoladowe rollsy.

 

Kliknij tutaj i sprawdź aktualny repertuar kina Wilga w Garwolinie.

 

ur


W kinie Wilga działa płatność kartą komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 05:49:14

    No sukces, Panie sukces. Na miarę XXI wieku. Na miarę Magistratu i to nie jrst nasze ostatnie słowo. Żenada, czy to nie było przypadkiem ostatnie miejsce w Garwolinie, gdzie nie można było płacić kartą? No może jeszcze parkingi

  • Lolo - niezalogowany 2018-09-14 10:44:26

    A kiedy w naszym kinie premiera filmu "KLER" ?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl