:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

„Wakacje z językiem angielskim” i Fundacją Ale Jestem

Fundacja Ale Jestem zaprasza na warsztaty językowe pod nazwą „Wakacje z językiem angielskim”, które rozpoczną się już 4 lipca. Warsztaty są bezpłatne i przeznaczone dla uczniów w wieku od 11 do 16 lat.

 

Fundacja Osobom Niepełnosprawnym „Ale Jestem” zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty językowe „Wakacje z językiem angielskim”. Warsztaty prowadzone będą w dniach od 4 do 15 lipca w Publicznym Gimnazjum im. Ks. G. Piramowicza w Maciejowicach.

 

Warsztaty są bezpłatne i przeznaczone dla uczniów w wieku od 11 do 16 lat (IV-VI klasa szkoły podstawowej i klasy I-III gimnazjum). Każda grupa będzie miała codziennie godzinę zajęć. Zajęcia prowadzone będą w małych grupach przez doświadczonego lektora języka angielskiego.

 

 

Podniosą poziom umiejętności językowych

Fundacja Ale Jestem ma nadzieję, że po każdym kolejnym spotkaniu uczestnicy będą mogli pochwalić się nowymi umiejętnościami związanymi ze znajomością języka angielskiego. Lekcje skoncentrowane będą przede wszystkim na doskonaleniu umiejętności mówienia, wzbogacanie płynności wypowiedzi. Dla grup gimnazjalnych przewidziane są dodatkowe ćwiczenia uczące rozwiązywania testów. Lekcje wzbogacone będą o materiały audiowizualne oraz ćwiczenia interaktywne wspomagające w dużej mierze przyswajanie nowego słownictwa oraz struktur gramatycznych. Wszystkie materiały, które uczniowie otrzymają podczas warsztatów są bezpłatne. Po zakończonych warsztatach z pewnością podniosą się umiejętności uczniów komunikacji w języku angielskim.

 

Zapisy pod numerem telefonu: 503 141 393 lub na adres mailowy: alejestem@onet.pl. Projekt jest realizowany przez Fundację Osobom Niepełnosprawnym „Ale Jestem” i współfinansowany przez Zarząd Województwa Mazowieckiego/Departament Edukacji Publicznej i Sportu w Warszawie.

 

(inf. pras., oprac. dw) 2016-06-30 14:56:43

„Wakacje z językiem angielskim” i Fundacją Ale Jestem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl