:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Warsztaty ikonopisarstwa z uczniem Jerzego Nowosielskiego

Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach zaprasza na tygodniowe warsztaty ikonopisarstwa dla dorosłych. Zajęcia poprowadzi Michał Bogucki – ikonopisarz, dyrektor Muzeum Ikony, absolwent ASP, który szkolił się u profesora Jerzego Nowosielskiego.

 

Warsztaty ikonopisarstwa w GCAK w Sulbinach potrwają tydzień, od 7 do 13 sierpnia, w godzinach od 9.00 do 13.00 i od 15.00 do 18.00.

Warsztaty ikonograficzne są skierowane do wszystkich zainteresowanych: bez ograniczenia wieku, bez przygotowania i doświadczenia plastycznego. Będą prowadzone z każdym uczestnikiem indywidualnie.

Warsztaty poprowadzi Michał Bogucki ikonopisarz, dyrektor Muzeum Ikony, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, który szkolił się u profesora Jerzego Nowosielskiego..

Zapisy pod nr. tel:  536 835 535. Ilość miejsc jest ograniczona. Zajęcia płatne 300 zł. Opłatę należy uiścić przy zapisywaniu na warsztaty.  Technika: tempera jajeczna. Wykonane prace są własnością autorów. Każdy może wykonać jedną pracę.

Deska, pigmenty, pędzle we własnym zakresie. Istnieje możliwość zakupu pigmentów, desek i pędzli.

 

(Inf. Pras. Oprac. ur) 2017-04-25 09:48:40


Warsztaty ikonopisarstwa z uczniem Jerzego Nowosielskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl