:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Warsztaty muzyczne z Natalie Weiss

W Szkole Muzycznej I Stopnia w Garwolinie w środę 19 listopada odbyły się warsztaty wokalne, które poprowadziła wybitna wokalistka musicalowa Natalie Weiss.

 

– Zaproszenie do prowadzenia warsztatów przyjęła Natalie Weiss wybitna wokalistka musicalowa z Nowego Jorku, która właśnie jest na trasie koncertowej w Anglii. To dość blisko, więc dzięki staraniom naszej nauczycielki śpiewu Aurelii Luśni, Natalie przyleciała do Polski, by spotkać się z naszymi uczniami – mówił dyrektor szkoły Radosław Mitura.

Natalie śpiewała w wielu broadwayowskich musicalach m.in. w „Nędznikach”, „Everyday Rapture” czy „Wicked”. Wokalistka wydała debiutancką płytę w 2011r. Koncertuje oraz prowadzi warsztaty wokalne na całym świecie. Jej ostatni londyński koncert został fantastycznie przyjęty przez publiczność, a warsztaty, które prowadziła w Hiszpanii, Wiedniu czy Irlandii cieszą się ogromnym uznaniem.

– W warsztatach udział biorą głównie dziewczęta, które chodzą na śpiew, bądź absolwentki szkoły. Wśród uczestniczek jest również kilka zawodowych wokalistek, które przyjechały z Olsztyna czy Warszawy. Natalie Weiss jest nie tylko świetną wokalistką, ale także pedagogiem, co sprawia, że dziewczęta mają możliwość spotkania się z autorytetem z „najwyższej półki”. Śpiew jest taką formą edukacji, że możemy uczyć go różnymi formami i metodami – dodał Radosław Mitura.

 

Dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia Radosław Mitura zapowiada, że to nie koniec atrakcyjnych warsztatów wokalnych.

 

(dw) 2014-11-21 13:10:31

Warsztaty muzyczne z Natalie Weiss komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się