:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Wernisaż zwieńczeniem kursu rysunku i malarstwa

21 czerwca w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach odbyła się wystawa obrazów, które powstały podczas kursów malarstwa i rysunku organizowanych od pięciu lat.

Wernisaż otworzyły dyrektor GCAK Kinga Smak-Lasocka oraz instruktorki malarstwa Aneta Niedźwiedzka i Iwona Jończyk. Podziękowały one wszystkim uczestnikom za ich ciężką, roczną pracę i pogratulowały postępów.
Głos zabrał też starosta Marek Chciałowski, który podziękował organizatorom za pomysł przeprowadzenia kursów i pogratulował talentu wszystkim kursantkom.
Wśród publiczności nie zabrakło też dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Agnieszki Belki, dyrektor szkoły podstawowej w Rębkowie Elżbiety Głodek i dyrektor Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem Beaty Pasternak.
Uczestnicy kursów tworzyli w różnych technikach. Malowali olejami i akrylami na płótnie, nie zabrakło tez akwareli, cienkopisu, ołówka a nawet kawy. Tematem prac były głownie pejzaże, kwiaty, zwierzęta.
Każdy z uczestników kursu otrzymał symboliczną różę i kubek ze specjalnym logo z okazji 5 lat trwania kursu. Nie zabrakło też szampana i tortu.
Kolejne warsztaty z malarstwa i rysunku odbędą się w GCAK już w październiku.

(garwolin-gmina.pl, oprac. MB)
 


Wernisaż zwieńczeniem kursu rysunku i malarstwa komentarze opinie

  • literatka - niezalogowany 2018-07-10 23:03:49

    Panie Chciałkowski, czy pan nie widzisz że w powiatowym centrum kultury Miętnem to pisiorki zrobiły sobie przystań. Czy to za pana przyzwoleniem i pana dyrektorki z gm. borowie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl