:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Wesprzyj WOŚP na sportowo

Po raz ósmy w Sobolewie rozegrany zostanie turniej piłki halowej, z którego dochód przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

 

Wszyscy chętni, którzy chcą na sportowo wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy mogą zgłosić swoją drużynę pod numerem telefonu 502 682 352 (Piotr Szymański). Zapisy trwają do 13 stycznia. Wpisowe w wysokości 100 złotych będzie w całości przekazane na konto fundacji Jurka Owsiaka.

Celem tegorocznej zbiórki jest ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

(ŁS) 2017-01-12 08:51:25

 

Wesprzyj WOŚP na sportowo komentarze opinie

 • tez za PIS - niezalogowany 2017-01-17 12:51:35

  [quote name="głosuję na PIS"]Profesor Pawłowicz o WOSP: "Na Woodstocku dochodzi do szczucia na Kościół. Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne ? przecież telewizja czasem pokazuje, co się w tym tłumie dzieje. Ja, jako katoliczka gorąco wzywam przy tej okazji katolików, aby nie wspierali tego, aby nie dawali pieniędzy, które dla wolontariuszy i sympatyków kończą się antychrześcijańskim i lewackim praniem mózgu. Oni są wykorzystywani jako gwardia antykatolicka"Po tych słowach nie wyobrażam sobie aby w katolickim w 100% Garwolinie ktokolwiek dał złamany grosz na WOŚP.[/quote]Pleciesz bzdury. Moje dzieci korzystały z warszawskich szpitali i powiem ci ze jest tam mnóstwo sprzętu oznaczonego logo orkiestry. Wątpię żeby on tam się znajdował jakby nie ich pomoc. Co do Woodstok to jest to wspaniała impreza muzyczna na której spotykaja sie ludzie lubiący muzykę nieco ambitniejszą niż ta sieczka serwowana wokół. Nie wiem dlaczego powtarzane są te brednie o sataniźmie.

 • Ewa - niezalogowany 2017-01-17 07:45:04

  [quote name="głosuję na PIS"][quote name="Bedok"]Życzę ci tylko jednego, abyś był zdrowy, twoje dzieci i wnuki jeśli takowe posiadasz również,a jeśli zachoruje lub ktokolwiek z twoich bliskich i będziesz potrzebował sprzętu orkiestry zwyczajnie odmów skorzystania z niego i poproś o pomoc profesor Pawłowicz.[/quote]Ona mi na pewno pomoże, choćby modlitwą. Co do tak zwanej orkiestry to raczej wątpię.[/quote]domyślam się, że jeśli twoje dziecko będzie ratowane za pomocą respiratora z serduszkiem wośp to honorowo poprosisz o odłączenie sprzętu? oczywiście nie życzę twoim najbliższym niczego złego

 • głosuję na PIS - niezalogowany 2017-01-17 05:46:45

  [quote name="Bedok"]Życzę ci tylko jednego, abyś był zdrowy, twoje dzieci i wnuki jeśli takowe posiadasz również,a jeśli zachoruje lub ktokolwiek z twoich bliskich i będziesz potrzebował sprzętu orkiestry zwyczajnie odmów skorzystania z niego i poproś o pomoc profesor Pawłowicz.[/quote]Ona mi na pewno pomoże, choćby modlitwą. Co do tak zwanej orkiestry to raczej wątpię.

 • Bedok - niezalogowany 2017-01-16 19:53:23

  Życzę ci tylko jednego, abyś był zdrowy, twoje dzieci i wnuki jeśli takowe posiadasz również,a jeśli zachoruje lub ktokolwiek z twoich bliskich i będziesz potrzebował sprzętu orkiestry zwyczajnie odmów skorzystania z niego i poproś o pomoc profesor Pawłowicz.

 • obserwator - niezalogowany 2017-01-16 13:34:41

  [quote name="głosuję na PIS"]Profesor Pawłowicz o WOSP: "Na Woodstocku dochodzi do szczucia na Kościół. Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne ? przecież telewizja czasem pokazuje, co się w tym tłumie dzieje. Ja, jako katoliczka gorąco wzywam przy tej okazji katolików, aby nie wspierali tego, aby nie dawali pieniędzy, które dla wolontariuszy i sympatyków kończą się antychrześcijańskim i lewackim praniem mózgu. Oni są wykorzystywani jako gwardia antykatolicka"Po tych słowach nie wyobrażam sobie aby w katolickim w 100% Garwolinie ktokolwiek dał złamany grosz na WOŚP.[/quote]Wcale nie masz racji. W tym grajdole oprócz typowych pisiewiczów są jeszcze normalni ludzie. Mam nadzieję, że do najbliższych wyborów ich liczba jeszcze się powiększy i wszyscy będą głosować za odrzuceniem jedynej fałszywej i obłudnej opcji.......

 • głosuję na PIS - niezalogowany 2017-01-13 08:06:14

  Profesor Pawłowicz o WOSP: "Na Woodstocku dochodzi do szczucia na Kościół. Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne ? przecież telewizja czasem pokazuje, co się w tym tłumie dzieje. Ja, jako katoliczka gorąco wzywam przy tej okazji katolików, aby nie wspierali tego, aby nie dawali pieniędzy, które dla wolontariuszy i sympatyków kończą się antychrześcijańskim i lewackim praniem mózgu. Oni są wykorzystywani jako gwardia antykatolicka"Po tych słowach nie wyobrażam sobie aby w katolickim w 100% Garwolinie ktokolwiek dał złamany grosz na WOŚP.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl