:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Wilga wznowiła treningi

Piłkarze z Garwolina rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu. Na pierwszym treningu pojawiło się 14 zawodników.

 

Poniedziałkowy trening przeprowadzono na boisku w Miętnem.

– Przez pierwszy tydzień będziemy trenować w Miętnem. Następnie przenosimy się na boisko przy Zespole Szkół numer 2 w Garwolinie – informuje Sergiusz Wiechowski.

Wśród czternastu zawodników, którzy wzięli udział w zajęciach był Patryk Kisiel z Promnika Łaskarzew. Kolejnymi zawodnikami przymierzanymi do gry przy Sportowej są: Michał Zalewski, Przemysław Głowala (obaj Amur Wilga), Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) i wychowanek Wilgi - Kacper Siejka, który ostatnio występował w młodzieżowych zespołach Górnika Zabrze.

Koniec kariery rozważa za to Łukasz Korgul. Bliski transferu do Mazura Karczew jest Arkadiusz Zalewski. W nadchodzącym sezonie Sergiusz Wiechowski prawdopodobnie nie będzie mógł skorzystać także z Michała Macioszka i Wojciecha Migasa. Pierwszym zainteresowany jest Hutnik Huta Czechy, a drugim Orzeł Unin.

Podczas przygotowań do nadchodzącego sezonu, garwolinianie rozegrają cztery mecze kontrolne. Pierwszy już w najbliższy piątek bądź sobotę. W Miętnem Wilga zmierzy się z Hutnikiem Huta Czechy. Kolejnymi sparingpartnerami GKS-u będą: Agape Białołęka (26 lipca), Naprzód Skórzec (29/30 lipca) i Sparta Jazgarzew (5-6 sierpnia).


(ŁS) 2017-07-18 10:11:00

Wilga wznowiła treningi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl