:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Wisła najlepsza w Maciejowicach

 

Pierwszy Kościuszkowski Turniej Piłkarski rozpoczął obchody Roku Tadeusza Kościuszki w gminie Maciejowice.

 


W turnieju, który rozegrano na Orliku przy Szkole Podstawowej w Maciejowicach udział wzięło osiem drużyn złożonych z chłopców z roczników 2007-2008. Na wstępie zostały one rozlosowane do dwóch grup, w których stoczyły walkę o awans do półfinału.
W pierwszym półfinale Orlik Dęblin wygrał z Wisłą II Maciejowice 2:1.W takim samym stosunku Wisła I Maciejowice pokonała Sępa Żelechów. Przegrani zmierzyli się ze sobą w meczu o trzecie miejsce. Górą z tego starcia wyszli żelechowianie.


Zwycięzcą I Kościuszkowskiego Turnieju Piłkarskiego została Wisła I Maciejowice. W finale podopieczni Roberta Włodarczyka i Karola Jóźwika pokonali Orlika Dęblin 1:0.
Podczas uroczystego zakończenia wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Przyznano także wyróżnienia indywidualne. Królem strzelców został Błażej Goluch (Orlik Dęblin), a najlepszym bramkarzem Kamil Paciorek (Wisła I Maciejowice).


Dekoracji dokonali: wójt gminy Maciejowice Sylwester Dymiński, prezes Polskiej Fundacji Kościuszkowskiej Leszek Marek Krześniak i dyrektor szkoły podstawowej w Maciejowicach Jacek Poczek.

 

 

Grupa A

1.Orlik Dęblin

3

5

7-2

2.WIsła Maciejowice I

3

5

3-1

3.Promyk Sobolew

3

4

5-3

4.Wilga Garwolin

3

1

0-9


Grupa B

1.Sęp Żelechów

3

7

6-2

2.WIsła II Maciejowice

3

5

2-1

3.Burza Pilawa

3

4

2-2

4.Amur Wilga

3

0

0-5


Półfinał
Orlik Dęblin - Wisła II Maciejowice 2:1
Wisła I Maciejowice - Sęp Żelechów 2:1
Mecz o III miejsce
Sęp Żelechów - Wisła II Maciejowice 1:0
Finał
Wisła Maciejowice - Orlik Dęblin 1:0

(ŁS) 2017-10-04 10:05:47
 

Wisła najlepsza w Maciejowicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl