Witek Muzyk Ulicy zagra dla Krzyśka – Festyn charytatywny w Mega Music Wilga


Portal eGarwolin.pl
04/09/2019

W Powiecie #Wilga Wilga Gmina
  • 22WRZ

    Kiedy: , godzina: 00:00
    Gdzie: Mega Music Wilga

Już w niedzielę 22 września w Klubie Mega Music w Wildze odbędzie się festyn charytatywny dla Krzyśka, który w wypadku przy pracy stracił obie ręce. Gwiazdą wydarzenia będzie Witek Muzyk Ulicy.

Witek Muzyk Ulicy, czyli Witold Mikołajczuk komponuje melodie, pisze słowa piosenek i gra dla ludzi. Już w niedzielę 22 września wystąpi w Mega Music Wilga dla publiczności festynu charytatywnego dla Krzyśka.

 

Pomóc może każdy!

Do tragicznego wypadku doszło 24 czerwca. W Nowym Żabieńcu dwóch mężczyzn pracowało przy łupaniu drewna przy pomocy rębaka, napędzanego za pomocą ciągnika rolniczego. 44-letni Krzysztof Ostanek pomagał sąsiadowi w pracy. Ostrza rębaka wciągnęły mężczyźnie obie ręce, które zostały ucięte do wysokości stawów łokciowych. Zakup nowoczesnych protez to koszt około 500 tys. zł. Są to protezy sterowane myślami. Taka kwota jest nieosiągalna dla rodziny Ostanków. Tu z pomocą przyszli znajomi i przyjaciele. Na Facebooku powstała grupa, w której prowadzone są licytacje (kliknij i dołącz), z których dochód zostanie przeznaczony na zakup protez dla mężczyzny. Grupę założył Marcin Szarek, wiceprezes OSP w Trzciance, który we wtorek 3 września poinformował, że z licytacji jest już kwota 80 tys. zł.

Do zakupu protez jeszcze dużo brakuje. Krzysztofa w jego walce o powrót do częściowej sprawności może wesprzeć każdy! Już w niedzielę 22 września w Klubie Mega Music w Wildze odbędzie się festyn charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na zakup protez i rehabilitację mężczyzny. Gwiazdą wydarzenia będzie Witek Muzyk Ulicy, który jest artystą charyzmatycznym i z pewnością niebanalnym. Muzyk występuje z nieodłącznym akordeonem. Znany jest z takich hitów jak: "Ja się w Tobie zakochałem", "Serce Wolności", "Rzucę Ciebie, rzucę nas" i "Disco polo rządzi". 

Marcin Szarek zaprasza do kontaktu osoby i firmy, które chcą przekazać fanty na licytacje, które odbędą w dniu festynu.

ur

Zdj. Facebook/Witek Muzyk Ulicy, arch. pryw. rodziny Ostanków

 

 
Witek Muzyk Ulicy zagra dla Krzyśka – Festyn charytatywny w Mega Music Wilga - komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


zaloguj się
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w W Powiecie


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu