:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Wojtek Baduchowski i przyjaciele zapraszają - Koncert "Twój czas"

Kiedy: 2017-12-10 , godzina: 19:00

W Garwolinie, Wojtek Baduchowski przyjaciele zapraszają Koncert Twój - zdjęcie, fotografia

Już po raz 12. Wojtek Baduchowski i jego muzyczni przyjaciele zapraszają na koncert. Od lat, co roku późną jesienią, przypominają stare przeboje polskiego rocka i bluesa. Tegoroczny koncert nosi tytuł „Twój czas”. Będzie to ostatnie wydarzenie muzyczne w ramach „Koncertowej jesieni” organizowanej przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Zaczęło się w 2006 roku koncertem pamięci Krzysztofa Klenczona. Od tamtej pory co roku Wojtek Baduchowski wraz z przyjaciółmi zabiera publiczność w podróż śladami wielkich, w większości nieżyjących już, polskich muzyków.

Na koncert „Twój czas” tradycyjnie już będą składały się utwory nieżyjących już wielkich artystów polskiej sceny rockowej – Ryszarda Riedla, Grzegorza Ciechowskiego, Romualda Czystawa czy Krzysztofa Klenczona, a także zapomniane trochę piosenki ciągle aktywnych kultowych zespołów tego gatunku – Perfectu, Kobranocki, T.LOVE czy Lecha Janerki.

W niedzielny wieczór na scenie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie obok Wojtka Baduchowskiego wystąpią: Antosia Baduchowska (wokal), Alicja Makowska (wokal), Marek Wielgosz (gitara basowa), Wiktor Byszewski (gitara elektryczna), Piotr Zalewski (gitara elektryczna), Paweł Głaszczka (gitara elektryczna), Dariusz Piesiewicz (perkusja) i Daniel Dudkowski (instrumenty klawiszowe).

Twój czas – Wojtek Baduchowski i Przyjaciele

10 grudnia 2017, godz. 19:00

sala widowiskowa CSiK

Wstęp wolny

 

CSiK Garwolin, oprac. ur

 


Wojtek Baduchowski i przyjaciele zapraszają - Koncert "Twój czas" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl