:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

WOŚP aktywnie – Pobiegnij i "Policz się z cukrzycą"

Biegi, WOŚP aktywnie Pobiegnij

W niedzielę 14 stycznia, w Maciejowicach, w ramach działań związanych z 26. finałem WOŚP, odbędzie się bieg "Policz się z cukrzycą".

Celem biegu jest popularyzacja wiedzy na temat cukrzycy i nauki pierwszej pomocy, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz zbiórka pieniędzy na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży i wsparcie nauczania pierwszej pomocy.

Bieg ulicami Maciejowic odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 r. Oficjalne otwarcie biegu WOŚP odbędzie się o godzinie 14.30, a rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 13.30. Start i meta biegu będą zlokalizowane na boisku za halą sportową. Długość trasy to około 3 km. Trasa będzie oznaczona taśmami.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od wieku. Każdy uczestnik biorący udział w biegu WOŚP musi zostać zweryfikowany w Biurze Zawodów, a wszyscy uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do poleceń osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, służb porządkowych oraz obsługi z ramienia Organizatora.

Zgłoszenia do biegu „Policz się z cukrzycą” będą przyjmowane poprzez kontakt telefoniczny z sekretariatem Publicznej Szkoły Podstawowej w Maciejowicach tel. 25 682 57 60.

Opłata startowa za udział w biegu WOŚP wynosi minimum 15 PLN i jest w całości przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

W ramach opłaty startowej uczestnicy biegu otrzymują numer startowy.

50 pierwszych osób otrzyma pamiątkowe medale, a 100 pamiątkowe koszulki 12. Biegu WOŚP.

Organizatorzy 26. Finału WOŚP w Maciejowicach zachęcają do zapisów i czynnego udziału w biegu.

Do zobaczenia w niedzielę!

 

Inf. pras., oprac. ur

 


WOŚP aktywnie – Pobiegnij i "Policz się z cukrzycą" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl