:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Wspólne kolędowanie w Górznie

Tradycją w Górznie jest wspólne kolędowanie. W piątkowy wieczór 6 stycznia, w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Górznie, odbył się koncert kolęd i pastorałek.


W koncercie udział wzięli: chór Publicznego Gimnazjum w Górznie (pod opieką Ewy Górki), chór PSP im. Marii Konopnickiej w Łąkach (pod opieką Kingi Woźniak), chór PSP im. Marii Kownackiej w Samorządkach (pod opieką Lidii Ziomek), chór PSP im. Władysława Jóźwickiego w Górznie (pod opieką Lidii Ziomek), chór PSP w Uninie (pod opieką Anny Bogusz), chór Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, chór parafialny, orkiestra strażacka OSP w Górznie pod batutą kapelmistrza Ryszarda Szewczyka. Uczestnicy biorący udział w koncercie otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki.

Organizatorami koncertu byli: Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Górznie, Proboszcz Parafii w Górznie oraz Wójt Gminy Górzno.


(gorzno.umg.pl, oprac. MB) 2017-01-12 11:33:52

Wspólne kolędowanie w Górznie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl