:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C mgła

Wspólne kolędowanie w Borowiu

W Gminnym Ośrodku Kultury w Borowiu już po raz piąty odbyło się wspólne kolędowanie, poprzedzone spotkaniem opłatkowym z zespołami ludowymi i orkiestrą dętą.

W sobotę 6 stycznia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Borowiu po raz kolejny rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Przed koncertem odbyło się spotkanie opłatkowe z zespołami ludowymi i orkiestrą dętą, które za swoją działalność i kultywowanie tradycji ludowych otrzymały podziękowania.

 

– W tym roku wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu Gminnej Orkiestry Dętej pod batutą pana Michała Szostaka i Chóru Orchidea pod kierunkiem pani Bożeny Lipińskiej i pani Magdaleny Dąbrowskiej z Zespołu Oświatowego w Borowiu – informuje dyrektor GOK w Borowiu Katarzyna Iwaniec. 

 

W kolędowaniu w Borowiu udział wzięli między innymi: wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak i wicedyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie Michał Jaworski. Na kolędowanie przybyli również proboszcz parafii w Borowiu ks. Dariusz Parafiniuk, wikariusz ks. Kamil Stańczuk, wójt gminy Borowie Wiesław Gąska, przewodnicząca rady gminy Alicja Szaniawska, sekretarz gminy Borowie Marta Serzysko, skarbnik gminy Hanna Ośko, kierownik GOPS Katarzyna Wirtek, dzielnicowy Łukasz Rosłaniec oraz dyrektorzy gminnych placówek oświatowych.

Po kolędowaniu przyszedł czas na słodki poczęstunek.

 

GOK Borowie, oprac. ur

 


Wspólne kolędowanie w Borowiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl