:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Wtorkowa gorączka sobotniej nocy

Dzięki uczniom klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie publiczność zgromadzona w sali widowiskowej CSiK poczuła klimat gorącej sobotniej nocy. W odbiorze nikomu nie przeszkadzał fakt, że był to wtorek.

 

Wyjątkowy koncert został zorganizowany z okazji zakończenia roku szkolnego w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Uczniowie placówki zaprezentowali swoje talenty, które szlifowane w szkole, z roku na rok stają się coraz doskonalsze. Ponad 30 adeptów sztuki śpiewu do występu przygotowały nauczycielki: Aurelia Luśnia-Stankiewicz i Katarzyna Rokicka.

 

Przebojowa klasa śpiewu

Wtorkowego wieczoru w sali widowiskowej CSiK rozbrzmiały najpiękniejsze głosy i melodie. Wśród wyśpiewanych utworów pojawiły się takie przeboje jak: „Babę zesłał Bóg” i „Isn’t she lovely”. Podczas koncertu nie zabrakło piosenek autorskich. Własne dzieła zaprezentowały: występująca niedawno ze swoim recitalem Eliza Michalczyk , Klaudia Kępka, Gosia Beczek, Ada Wojtaś oraz Ola Mitek. Występującym akompaniował zespół w składzie: Paweł Stankiewicz (gitary), Paweł Bomert (gitara basowa), Paweł Maruszak (perkusja), Piotr Banaszek (instrumenty klawiszowe) i Sebastian Góra (saksofon).

 

Utworem finałowym niezwykłego koncertu był przebój „We are young” wykonany przez wszystkich uczniów klasy śpiewu.

 

(ur, fot. MR) 2013-06-20 06:22:23

Wtorkowa gorączka sobotniej nocy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się