:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Wycieczka do Muzeum Neonów

W Garwolinie, Wycieczka Muzeum Neonów - zdjęcie, fotografia

Centrum Sportu i Kultury po raz kolejny organizuje wycieczkę dla dzieci w ramach cyklu „Z wizytą w muzeum”. Wyjazd do Warszawy będzie obejmował lekcję w Muzeum Neonów oraz salę zabaw z małpim gajem i paintballem laserowym.

Do czego służą kolory? Czy mogą wpływać na nasz nastrój? Jaki kolor miały neony piekarni i aptek w Warszawie? Uczestnicy wycieczki poznają odpowiedzi na te pytania, a także dowiedzą się jak powstają neony. Muzeum ma do zaprezentowania kolekcję około 100 lamp neonowych i instalacji reklamowych. Misją placówki jest ochrona, dokumentacja i renowacja dawnych reklam świetlnych, a także upowszechnianie wiedzy na temat neonów i czasów, w których były produkowane.

Kolejnym punktem wycieczki będzie wizyta w sali zabaw Ale Fun, która oferuje mnóstwo atrakcji. Dzieci będą mogły szaleć w małpim gaju, który oferuje zjeżdżalnie, trampoliny, armatki pneumatyczne, oraz mnóstwo przejść i zakamarków, rozwijających sprawność ruchową. Będzie także park linowy oraz laserowy paintball. W sali zabaw Ale Fun znajduje się kawiarnia, w której dzieci podczas przerwy w zabawie będą mogły się posilić i odpocząć.

Wycieczka do Muzeum Neonów i sali zabaw Ale Fun – 17 lutego 2018

Wyjazd o godzinie 9:00

Powrót około 16:30

Cena – 55 zł

Zapisy w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1)

Regulamin i oświadczenie rodzica/opiekuna

 

CSiK Garwolin, oprac. ur

 

Wycieczka do Muzeum Neonów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl