:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wydział Komunikacji otwarty w sobotę

07/12/2018 08:37
Inne Powiat, Wydział Komunikacji otwarty sobotę - zdjęcie, fotografia

W każdą trzecią sobotę miesiąca Wydział Komunikacji będzie otwarty dla interesantów. Do korzystania z dodatkowego dnia pracy urzędu mieszkańców powiatu zaprasza starosta Mirosław Walicki. Zmiany zaczną obowiązywać od nowego roku.

Włodarz powiatu zapowiadał wprowadzenie zmian w pracy Wydziału Komunikacji podczas pierwszej sesji rady powiatu garwolińskiego. Starosta Mirosław Walicki zaznaczył wówczas, że zależy mu na rozwoju i jakości obsługi mieszkańców, odwiedzających Starostwo Powiatowe w Garwolinie i jednostki mu podległe. 

– Informuję, że od nowego roku, każda trzecia sobota miesiąca będzie dniem pracy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Wierzę, że będzie łatwiej zarejestrować auto, uzyskać dowód rejestracyjny, odebrać prawo jazdy. Zapraszam Mieszkańców do korzystania z tej możliwości – napisał w mediach społecznościowych starosta Mirosław Walicki.

Dodatkowy dzień pracy Wydziału Komunikacji to Waszym zdaniem dobry pomysł? Ułatwi to Wam załatwienie spraw w urzędzie?

ur

Zdj. arch. eG

Reklama

Wydział Komunikacji otwarty w sobotę komentarze opinie

  • gość 2018-12-07 08:58:49

    BRAWO !!!

  • gość 2018-12-07 09:04:59

    A czemu tylko Wydział Komunikacji ???

  • gość 2018-12-07 09:12:43

    A czemu tylko Wydział Komunikacji??!! Całe starostwo powinno być otwarte co trzecią sobotę .....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 09:25:47

    Bardzo dobry pomysł. A zwłaszcza dla pracujących osób, które mają problem z wzięciem dnia wolnego. Brawo

  • Gośćqwerty - niezalogowany 2018-12-07 09:31:25

    Zdecydowanie jestem na tak ze to po ułatwia . narescie jakieś zmiany widac w Naszym Garwolinie. Widac wlasciwie ze właściwy człowiek na wlasciwym miejscu☺. Pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 09:58:01

    A ciekawa jestem co na to powiedzą pracownicy ......

  • gość 2018-12-07 10:07:32

    to teraz mega kolejki będą w sobotę. bo przecież w tygodniu nikt nie ma czasu zarejestrować samochodu i będzie źle bo nie każdy załatwił swoją sprawę w tę pracującą. Jeszcze zatrudniak powinien być otwarty w sobotę, bo ci bezrobotni co pracują w tygodniu nie mają czasu podpisać listy.

  • Łukasz - niezalogowany 2018-12-07 10:42:28

    Brawo , pierwsza zmiana dla ludzi , a nie jak wcześniej tylko dla siebie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:02:07

    Szkoda że pracownicy pracują tylko do 15.30. bo o 16 są już w samochodach w drodze do swoich domów

  • qwert - niezalogowany 2018-12-07 11:11:09

    powinien być jeden lub dwa dni w tygodniu do 18tej

  • Brawo - niezalogowany 2018-12-07 12:05:42

    W dzisiejszych czasach większość ludzi pracuje w soboty jak i w niedzielę

  • gość 2018-12-07 15:39:47

    Problem jest taki że dzień zaczyna się od czajnika i plotek aż w końcu raczą obsługiwać . Od razu jak jestem ciśnienie się podnosi .Wprowadzić przymusowyy limit obsłużonych .

  • gość 2018-12-07 15:56:19

    no narescie bo ten wegrzynek to była totalna poraszka

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 22:44:26

    Wszyscy pracują w różnym systemie... Ci zmianowi powinni załatwiać swoje sprawy w dniach wolnych... Mają na to 30 dni więc na pewno się uda( Ale trzeba swoje wyczekać

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 23:40:23

    W wydziale komunikacji od lat są największe kolejki i chyba dlatego vten wydział będzie pracował jedną sobotę w miesiącu. Super pomysł. Myślę że szybko skończą się tez spóźnienia i wychodzenie na zakupy w trakcie pracy, w ARiMR jak Walicki był szefem to było niedopuszczalne więc i tu skończy się wychodzenie przed czasem

  • JK - niezalogowany 2018-12-07 23:43:57

    Godziny pracy urzędu komunikacji to nieporozumienie,nikt normalnie pracujący w tygodniu nie ma szans załatwić sprawy,bo numerki wydawane są do ok.14.00.

  • gość 2018-12-08 09:00:19

    Jak to jest ? W niemczech bez znajomości języka można sprawę załatwić w 20 minut a w Garwolinie TRWA TO 3 GODZINY . Kolejka się nie zwiększa więc wszystko wskazuje na to że opieszalość urzzędników jest celowa . Zlikwidowano zapisy bo wstyd był że trzeba 2 tygodnie czekać . Dało się ? A NO DAŁO . Dlaczego urzędnicy nie mają kart czasu pracy ? Aby wejsć na stanowisko pracy musiał by karty użyć i jak wychodzi też musiał by użyć . Wyszło by że z 8 godzin pracuje 4 godziny . Stąd kolejki .

Dodajesz jako: |