:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Wyjazd do Magicznych Ogrodów

22 sierpnia dzieci z gminy Górzno uczestniczyły w wakacyjnym wyjeździe do Magicznych Ogrodów. Wycieczkę zorganizowali i sponsorowali: samorząd gminy Górzno, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminna Biblioteka Publiczna, Świetlica Publicznej Szkoły Podstawowej w Górznie i Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Górzno im. Aleksandry i Bronisława Rojek.


Przekraczając bramę tego wspaniałego miejsca uczestników wycieczki powitały psotliwe włochate Mordole. Dzieciaki wraz z opiekunami spędziły wspólnie czas zwiedzając kilkanaście krain tematycznych, do których dociera się wędrując wśród szumiących wodospadów, strumieni, kwitnących drzew oraz pachnących i kolorowych kwiatów.
W ogrodach czekało wiele atrakcji. Przejazd kolejką po Kwiatowej Dolinie pozwolił poznać zamieszkałe tam Wróżki Smużki oraz ziemne skrzaty Bulwiaki. Niezapomnianą rozrywkę zapewniły także place zabaw (zabawy na zjeżdżalniach, dmuchańcach, karuzelach oraz trampolinach). Duże emocje wzbudziło Marchewkowe Pole, na którym rosną marchewki większe od ludzi. Również niezwykłą odwagą wykazały się osoby, które zwiedziły Mroczysko,
Po wyczerpującym zwiedzaniu dla wszystkich uczestników wycieczki przygotowano kiełbaski, słodycze oraz  napoje.

(gorzno.ugm.pl, oprac. MB)  2017-08-29 10:05:44


Wyjazd do Magicznych Ogrodów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl