:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Wymyśliłam pejzaż ten – przeboje Jantar i Jarockiej

To będzie niezwykle wydarzenie. Największe przeboje dwóch wielkich polskich wokalistek – Ireny Jarockiej i Anny Jantar – w interpretacji Barbary Brody-Malon. Wszystko podczas jednego koncertu, który odbędzie się 19 stycznia w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. To świetny pomysł na niebanalny prezent na Dzień Babci i Dziadka.


Koncert ten to muzyczna podróż wspomnień, w których główną rolę odgrywają dwie wyjątkowe kobiety: bursztynowa dziewczyna – Anna Jantar i kobieta-motyl – Irena Jarocka. Niezwykle barwne, delikatne, a zarazem silne, odważne i wierne sobie kobiety, które pokochały miliony. Ich twórczość zawsze była i będzie ważną częścią polskiej muzyki.
19 stycznia w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie będzie można usłyszeć największe przeboje artystek w interpretacji niezwykłego głosu – Barbary Brody-Malon i jej zespołu.
– Filtrujemy te piosenki przez siebie i pragniemy zaprezentować je Państwu w nieco innych aranżacjach bliskich naszemu sercu. Ogromnym zaszczytem dla nas jest patronat honorowy znakomitego kompozytora pana Mariana Zacharewicza, autora wielkiego przeboju Ireny Jarockiej – „Wymyśliłam Cię” – podkreślają członkowie zespołu.
Barbara Broda-Malon to wokalistka, aktorka, certyfikowany pedagog wokalny, lektor, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Certyfikowany pedagog wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej „Natural Voice Perfection”. Wykładowca Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej. Ekspert wokalny w telewizyjnym programie muzycznym Super Dzieciak. Laureatka dziesięciu ogólnopolskich nagród na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej. Oprócz wielu występów na prestiżowych koncertach i festiwalach, w swoim dorobku artystycznym ma także kilka ról teatralnych. Zasiada również w jury konkursów wokalnych oraz przeglądów teatralnych. Współpracuje i współpracowała m.in. z Zagłębiowską Sceną Muzyczną, Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego z Zamościa, Nyską Orkiestrą Kameralną, Ryszardem Poznakowskim czy Teatrem Plejada z Krakowa.

 

Wokalistce na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie Grzegorz Kasperczyk – pianista, aranżer, Sebastian Malon – skrzypek, Michał Żymełka – instrumenty perkusyjne.

{jb_greenbox}Wymyśliłam pejzaż ten – koncert piosenek Ireny Jarockiej i Anny Jantar
19 stycznia godzina 19:00, sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
Bilet: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu)
Sprzedaż biletów od 1 stycznia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (ul. Nadwodna 1).{/jb_greenbox}

 

(CSiK Garwolin, oprac. ur) 2016-12-29 10:28:46

 

Wymyśliłam pejzaż ten – przeboje Jantar i Jarockiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl