:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Wyniki poniedziałkowej kontroli trzeźwości kierowców

Archiwum Aktualności, Wyniki poniedziałkowej kontroli trzeźwości kierowców - zdjęcie, fotografia

W poniedziałkowych działaniach udział wzięło 12 policjantów Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy. W godzinach od 6.00 do 8.00 oraz od 15.00 do 17.00 kontrolowali oni stan trzeźwości kierowców, w szczególności autobusów, busów i taksówek.

 

W trakcie działań "Trzeźwość w przewozie osób" przebadanych pod kątem trzeźwości zostało 128 kierujących, z czego 33 poruszających się autobusami, busami i taksówkami. Dwa wyniki podczas kontroli okazały się pozytywne.

W Puznówce, 43-letni mężczyzna, który kierował osobowym fordem, miał 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W Borowiu, 53-letni mężczyzna, który kierował dostawczym fordem, znajdował się w stanie po użyciu wynoszącym 0,44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kierował pojazdem pomimo cofniętych uprawnień.

Jednym z pojazdów kierował mieszkaniec powiatu garwolińskiego, a drugim mieszkaniec powiatu pułtuskiego. Mężczyznom zatrzymano prawa jazdy i niebawem odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

Oprócz policjantów drogówki, porządku na drogach pilnowali także funkcjonariusze "prewencji".

Wsiadając za kierownicę na „podwójnym gazie” kierujący ryzykuje życie nie tylko swoje, ale i innych osób na drodze. Warto pamiętać, aby nie bać się reagować w sytuacji, kiedy widzimy, ze nietrzeźwy chce jechać samochodem . Należy uniemożliwić mu jazdę lub natychmiast powiadomić Policję.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-09-13 08:11:26

Fot. Poglądowe: arch eG

Wyniki poniedziałkowej kontroli trzeźwości kierowców komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl