:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Wyniki pracy nowego, nieoznakowanego BMW w KPP Garwolin

Komunikaty policji , Wyniki pracy nowego nieoznakowanego Garwolin - zdjęcie, fotografia

Na początku minionego tygodnia do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie przyjechało nieoznakowane BMW, które już w środę 4 lipca wyjechało na drogi powiatu garwolińskiego. Policja przedstawia wyniki pracy pojazdu po kilku służbach.

Nieoznakowane bmw 330i xDrive o mocy 252 KM do 100 km na godzinę rozpędza się w 5,8 sekund, patroluje już drogi powiatu garwolińskiego.

Na pokładzie radiowozu zamontowane są kamery wideo, które rejestrują zachowania uczestników ruchu. Policjanci, którzy jeżdżą pojazdem wyposażonym w video rejestrator, zwracają uwagę na niebezpieczne zachowania kierowców, takie jak: niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej, wykonywanie niebezpiecznych manewrów na drodze, popełnianie wykroczeń, które narażają na niebezpieczeństwo pieszych, czy przekraczanie dozwolonej prędkości.

– Podczas kilku służb na nowym nieoznakowanym radiowozie, policjanci ujawnili 89 wykroczeń drogowych, z czego 65 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości. Policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy, za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Kliknij tutaj i przeczytaj więcej o nieoznakowanym BMW i zobacz zdjęcia oraz video.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Fot. ur


Wyniki pracy nowego, nieoznakowanego BMW w KPP Garwolin komentarze opinie

 • zalogowany - niezalogowany 2018-07-10 08:58:03

  O wreszcie zdjęcia tego prawdziwego radiowozu... chyba. Natomiast blachy na pewno są z naszego powiatu, a pierwsza cyfra to 3 - więcej nie zapamiętałem.

 • gość 2018-07-10 13:04:41

  i czym sie tak naprawde chwailić widziałem pare razu jeszcze "Ufo" w akcji z BMW bedzie to samo polcjanci beda czuli władze bo tyle koni pod maska i robili rajdy w pościgu za nieświadomymi kieorwcami którzy tak naprawde nie "uciekaja"... byłem świadkiem takiej sytuacji na ul. mazowieckiej w Garwolinie gdzie kobieta kierujaca osobówka jak Ufo ja dopadło i pusciło sygnały przestraszyła sie spanikowała i nie duzo brakowała ze by wiechała w ogrodzenie... a moze przekroczyła predkość o 10 czy 20 km a interwencja jak by conajmniej 200 km przez miasto jechała...

 • No i - niezalogowany 2018-07-10 13:32:46

  pewnie znalazł się juz niejeden kierowca ktory widząc taką brykę chciał przykozaczyc pokazując swoje umiejętności jeździeckie i ścigał się z wymiarem prawa nie wiedząc że to właśnie policja

 • Luki - niezalogowany 2018-07-10 16:15:17

  Ludzie ogarnijcie się wreszcie jak długo z naszych pieniędzy (podatników) władza będzie się lansować za 5 lat tych żądów komuna wruci i kto za głośno będzie mówił o swoich sprzeciwach lanie będzie jak w Rosji

 • Gość - niezalogowany 2018-07-10 21:27:42

  Ok jech złapią tych pijanych teoirow na drodzie

 • Sm - niezalogowany 2018-07-10 21:34:45

  Luki, może najpierw to Ty ogarnij ortografie...

 • Gość - niezalogowany 2018-07-12 07:03:14

  Widzę że już prawie auto się zwróciło . Nie może być pustych przejazdów codziennie przykaz że musi coś "upolować " druczki mandatowe muszą być zapełnione bo w końcu Teraz trza zarobić na siebie bo w innym razie na dywanik...

 • gość 2018-07-15 21:30:31

  jeśli będziecie jeździć zgodnie z przepisami to nikt was mandatem nie ukarze. ale jak się wyprzedza się na podwójnej ciągłej i na 60-tce jeździ co najmniej po 120 to pretensję miejcie do siebie.

 • gość 2018-07-30 07:17:24

  BMW fajne ma to i owo pod maskom ale za mało jest takich aut jak jade do pracy rano to widze,wyprzedzanie na zakazie na moście na podwójnej ciągłej.A jak ktoś jedzi wedle przepisów to na niego trombiom.A jak wracam z pracy po 18 tej to trzeba mieć oczy do okoła głowy,to nie ma sesu pisać na jakiej trasie tak się dieje?

 • gość 2018-07-31 23:51:29

  Jadę dziś i wypadek widzę . Sznur tirów grzecznie stoi i nagle słychać sygnały karetki . Nagle sznur tirów rusza pod prąd omijając rozbite auta i blokując przeciwny pas ruchu . Stojący pierwszy w rzędzie kierowca ?jakieś cielę na to pozwala . Więc omijam go i staję naprzeciw takiego tira . Jazgot powstał bo jak to ktoś śmie upomnieć się o porządek . Przecież jak zamkną drogę to będzie stał taki tirowiec . Inni mogą ,mają czas ale nie on . Więc strażacy miejcie w d... zabezpieczenie miejsca bo robicie krzywdę ludziom i sobie . a TIROWCY , CÓŻ ? NA TORY a nie po drogach jeżdzić .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl