:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C lekkie zachmurzenie

Wyniki pracy nowego, nieoznakowanego BMW w KPP Garwolin

Komunikaty policji , Wyniki pracy nowego nieoznakowanego Garwolin - zdjęcie, fotografia

Na początku minionego tygodnia do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie przyjechało nieoznakowane BMW, które już w środę 4 lipca wyjechało na drogi powiatu garwolińskiego. Policja przedstawia wyniki pracy pojazdu po kilku służbach.

Nieoznakowane bmw 330i xDrive o mocy 252 KM do 100 km na godzinę rozpędza się w 5,8 sekund, patroluje już drogi powiatu garwolińskiego.

Na pokładzie radiowozu zamontowane są kamery wideo, które rejestrują zachowania uczestników ruchu. Policjanci, którzy jeżdżą pojazdem wyposażonym w video rejestrator, zwracają uwagę na niebezpieczne zachowania kierowców, takie jak: niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej, wykonywanie niebezpiecznych manewrów na drodze, popełnianie wykroczeń, które narażają na niebezpieczeństwo pieszych, czy przekraczanie dozwolonej prędkości.

– Podczas kilku służb na nowym nieoznakowanym radiowozie, policjanci ujawnili 89 wykroczeń drogowych, z czego 65 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości. Policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy, za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Kliknij tutaj i przeczytaj więcej o nieoznakowanym BMW i zobacz zdjęcia oraz video.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Fot. ur


Wyniki pracy nowego, nieoznakowanego BMW w KPP Garwolin komentarze opinie

 • zalogowany - niezalogowany 2018-07-10 08:58:03

  O wreszcie zdjęcia tego prawdziwego radiowozu... chyba. Natomiast blachy na pewno są z naszego powiatu, a pierwsza cyfra to 3 - więcej nie zapamiętałem.

 • gość 2018-07-10 13:04:41

  i czym sie tak naprawde chwailić widziałem pare razu jeszcze "Ufo" w akcji z BMW bedzie to samo polcjanci beda czuli władze bo tyle koni pod maska i robili rajdy w pościgu za nieświadomymi kieorwcami którzy tak naprawde nie "uciekaja"... byłem świadkiem takiej sytuacji na ul. mazowieckiej w Garwolinie gdzie kobieta kierujaca osobówka jak Ufo ja dopadło i pusciło sygnały przestraszyła sie spanikowała i nie duzo brakowała ze by wiechała w ogrodzenie... a moze przekroczyła predkość o 10 czy 20 km a interwencja jak by conajmniej 200 km przez miasto jechała...

 • No i - niezalogowany 2018-07-10 13:32:46

  pewnie znalazł się juz niejeden kierowca ktory widząc taką brykę chciał przykozaczyc pokazując swoje umiejętności jeździeckie i ścigał się z wymiarem prawa nie wiedząc że to właśnie policja

 • Luki - niezalogowany 2018-07-10 16:15:17

  Ludzie ogarnijcie się wreszcie jak długo z naszych pieniędzy (podatników) władza będzie się lansować za 5 lat tych żądów komuna wruci i kto za głośno będzie mówił o swoich sprzeciwach lanie będzie jak w Rosji

 • Gość - niezalogowany 2018-07-10 21:27:42

  Ok jech złapią tych pijanych teoirow na drodzie

 • Sm - niezalogowany 2018-07-10 21:34:45

  Luki, może najpierw to Ty ogarnij ortografie...

 • Gość - niezalogowany 2018-07-12 07:03:14

  Widzę że już prawie auto się zwróciło . Nie może być pustych przejazdów codziennie przykaz że musi coś "upolować " druczki mandatowe muszą być zapełnione bo w końcu Teraz trza zarobić na siebie bo w innym razie na dywanik...

 • gość 2018-07-15 21:30:31

  jeśli będziecie jeździć zgodnie z przepisami to nikt was mandatem nie ukarze. ale jak się wyprzedza się na podwójnej ciągłej i na 60-tce jeździ co najmniej po 120 to pretensję miejcie do siebie.

Dodajesz jako: Zaloguj się