:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Wypadek – Garwolin – Motocyklista potrącił na pasach pijaną kobietę

Wypadki drogowe , Wypadek Garwolin Motocyklista potrącił pasach pijaną kobietę - zdjęcie, fotografia

Ponad promil alkoholu miała w organizmie 45-letnia rowerzystka, która w niedzielę po południu przechodziła przez pasy nieopodal stacji Shell w Garwolinie. Prowadzącą rower kobietę potrącił motocyklista. Poszkodowana w wypadku trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę 8 kwietnia na ul. Trakt Lwowski w Garwolinie.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 14.52. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 38-letni, trzeźwy mężczyzna, kierując motocyklem marki Honda, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 45-letnią kobietę prowadzącą rower. Piesza odniosła obrażenia i została hospitalizowana w szpitalu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Potrącona kobieta miała w organizmie 1.19 promila alkoholu.

 

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

ur

Aktualizacja: W przekazanej informacji o zdarzeniu oficer prasowy KPP w Garwolinie nie zawarł wszystkich jego okoliczności. Motocyklem, z 38-letnim mężczyzną, podróżował 13-letni chłopiec. Kierujący i nastoletni pasażer pojazdu posiadali kaski i nie odnieśli obrażeń.

Na naszą prośbę, asp. szt. Marek Kapusta uściśla dziś także, że motocyklista nie potrącił samej pieszej, tylko uderzył w rower, który prowadziła. Kobieta doznała obrażeń najprawdopodobniej w wyniku przewrócenia się.

Za wcześniej powstałe nieścisłości przepraszamy i dziękujemy Czytelnikowi Misio za zwrócenie uwagi na niezawarte w materiale informacje. Dodajemy także, że informacja o tym, że piesza była pijana nie jest oceną, tylko stwierdzeniem faktu.

Redakcja

Fot. Arch. eG

 


Wypadek – Garwolin – Motocyklista potrącił na pasach pijaną kobietę komentarze opinie

 • gość 2018-04-10 01:47:21

  Czyja wina? Czy pijanym już nie wolno poruszać się po mieście?

 • Misio - niezalogowany 2018-04-10 10:48:23

  Szkoda,że reporterzy bez mózgu piszą takie głupoty. Nie wam oceniać,czy kobieta była pijana. Przechodziła przez pasy. Szkoda,że nie napisaliście o motocykliście ,który jechał z kilkuletnim dzieckiem i nawet nie próbował hamować,bo bał się, że dziecko spadnie.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-10 14:18:40

  I znów przejście dla pieszych... Niedawno czczona była pamięć śp. Martyny, która niewinnie przechodziła przez pasy i przy schodzeniu z nich została zachaczona bokiem auta. "Szczególna ostrożność"... Powinna być zachowana właśnie m.in. przed przejściem dla pieszych i nie ma znaczenia kto przez pasy przechodzi. Dodam to nie kolejne mandaty czy punkty karne powinny nas mobilizowac do zachowania tej ostrożności ale to, że każde kolejne 10 km może odebrać komuś życie! Również nam! Przecież każdy z nas przechodzi przez pasy bez względu na to czy jest kierowcą czy nie.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-11 08:44:19

  Tak kierowca jak i pieszy powinien uważać Kierowca dostaje mandaty za przejście dla pieszych ale również pieszy przechodzący przez pasy z tel czy słuchawkami czy też obserwujący ptaki na niebie powinien dostawc 500zł mandatu Jeżeli wzajemnie nie będziemy uważać to tak będzie Pieszy niech myśli za kierowcę i pomyśli a może mnie nie widzi a może zatrzyma się a zdążę A kierowca na pieszego pomyśli i zwolni

 • gość 2018-04-11 14:58:37

  nigdy nie wchodzę na pasy z marszu,zatrzymuję się i czekam,kierowcy zatrzymują się jezeli widza osobę czekającą przy przejściu,ale jako kierowca obserwuję zachowanie pieszych ,wyglada to tak ,że idzie ulica i prosto na pasy,nawet nie spojrzy ,czy w tym momencie nie ma samochodu ,ludzie sami włażą pod koła pojazdów,może powinni wysilić te tępe mózgi i chwilę pomyśleć.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl