:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Wypadek – Kierujący motorowerem zginął na miejscu

Wypadki drogowe , Wypadek – Kierujący motorowerem zginął miejscu - zdjęcie, fotografia

Tragicznie zakończyło się nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu osobówce przez kierującego motorowerem 40-letniego mężczyznę. Po zderzeniu z samochodem motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Do śmiertelnego wypadku doszło w gminie Żelechów.

Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek 6 września przed południem w miejscowości Nowy Goniwilk w gminie Żelechów.

 

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 11:56. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 40-letni mężczyzna kierujący motorowerem marki Toros nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wyjechał z drogi podporządkowanej w jadący drogą z pierwszeństwem przejazdu samochód marki Hyundai Elantra, którym kierował 79-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia kierujący skuterem pomimo podjętej reanimacji na miejscu zdarzenia poniósł śmierć – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. Czynności na miejscu zdarzenia wykonano z udziałem prokuratora. Postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

– Po godz. 12 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Nowym Goniwilku, w którym uczestniczył samochód osobowy marki Hyundai i skuter. Pomocy medycznej kierującemu jednośladem udzielały dwa zespoły ratownictwa medycznego, które prowadziły resuscytację krążeniowo-oddechową. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo długotrwałej akcji reanimacyjnej lekarz stwierdził zgon mężczyzny. W działaniach trwających ponad pięć godzin uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz trzy zastępy OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

ur

Zdj. poglądowe: arch. eG

 

 


Wypadek – Kierujący motorowerem zginął na miejscu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl