:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Wypadek na DK17 - W Lipówkach zderzyły się 3 auta

Zdjęcie poglądowe: wypadek w Lipówkach

W niedzielę 12 listopada, na drodze krajowej nr 17, w Lipówkach, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wypadku ucierpiała pasażerka jednego z pojazdów, która została przetransportowana do szpitala.

– Zgłoszenie o zdarzeniu w Lipówkach otrzymaliśmy o godzinie 16.15. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letni mężczyzna kierujący dostawczym renaultem, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył poprzedzającego go osobowego peugeota, a peugeot doprowadził do kontaktu z osobowym volkswagenem, znajdującym się przed nim. Na skutek zderzenia pojazdów, obrażeń ciała doznała pasażerka peugeota, która została przewieziona do szpitala – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

W związku ze zdarzeniem DK17 była zablokowana. Kierowcy napotykali poważne utrudnienia. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

 

Na miejscu zdarzenia była obecna straż pożarna. – Po godz. 16 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na krajowej „17” w Lipówkach, w którym uczestniczyły trzy samochody: Volkswagen Golf, Peugeot 308 i Renault Trafic. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej, którą następnie przekazali przybyłemu na miejsce zespołowi pogotowia ratunkowego. Ponadto zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz odłączono zasilanie elektryczne w pojazdach. W akcji trwającej cztery godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Pilawa – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Garwolinie.

ur

Fot. Pogladowe: arch. eG


Wypadek na DK17 - W Lipówkach zderzyły się 3 auta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl