:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Wypadek na DK17 – zderzenie 4 aut – w szpitalu dwie kobiety i 3-letnie dziecko

Wypadek z udziałem dwóch ciężarówek i dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w poniedziałek na DK 17 mógł zakończyć się tragicznie. W efekcie zderzenia ciężarowego Mana z osobową hondą do szpitala trafiły dwie kobiety i dziecko.

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek 10 września na drodze krajowej nr 17, między Chotynią a Gąsowem.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 16.02. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 22-letni mężczyzna, kierujący samochodem ciężarowym marki Man, jadąc w kierunku Lublina, nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego pojazdu i w wyniku gwałtownego hamowania, chcąc ominąć pojazd ciężarowy marki Man, którego 24-letni kierowca zjechał do rowu i usiłując ominąć pojazd marki Renault Scenic, którym kierował 24-letni mężczyzna, wykonujący manewr skrętu w lewo w miejscu niedozwolonym. Kierowca samochodu ciężarowego zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził w wyniku złożenia się ciężarówki do zderzenia z pojazdem m-ki Honda. Obrażeń ciała doznali: 63-letnia kobieta kierująca Hondą oraz pasażerowie pojazdu 37-letnia kobieta i 3-letni chłopiec, którzy zostali przewiezieni do szpitali. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawcę wypadku ustalą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie w prowadzonym postępowaniu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer

 

– Po godzinie 16 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na krajowej 17 w Chotyni, w którym uczestniczyły dwa samochody ciężarowe marki MAN oraz dwa samochody osobowe: Renault Scenic i Honda CRV. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej, którą następnie przekazali załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomocy medycznej pozostałym dwóm osobom poszkodowanym udzielił zespół ratownictwa medycznego. Ponadto odłączono zasilanie elektryczne w samochodach osobowych i dokonano sorpcji płynów eksploatacyjnych z jezdni – o działaniach strażaków mówi st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

W akcji trwającej ponad trzy godziny uczestniczył jeden zastęp PSP oraz trzy zastępy OSP.

 

ur

Fot. Czytelniczka Klaudia – Dziękujemy!

 


Wypadek na DK17 – zderzenie 4 aut – w szpitalu dwie kobiety i 3-letnie dziecko komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-09-11 10:10:25

  Jakie piękne zdanie złożone. Gratulacje, czyta się ze "zrozumieniem".

 • Miodek - niezalogowany 2018-09-11 22:13:53

  To jest zdanie tygodnia :-)

 • Gość - niezalogowany 2018-09-12 07:23:33

  Ale o co tu chodzi bo nie mogę się połapać

 • Gość - niezalogowany 2018-09-14 13:43:20

  Bardzo proszę o kontakt osoby które pomagały po wypadku, dały dziecku maskotkę kotka, kocyk i składane krzesełko (.....)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl