:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wypadek przy stacji Shell w Garwolinie - są utrudnienia

Wypadki drogowe , Wypadek stacji Shell Garwolinie utrudnienia - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
09/11/2018 15:50

Na wjeździe do Garwolina, przy stacji Shell, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowcy napotykają utrudnienia. Droga jest zablokowana. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło popołudniu w piątek 9 listopada. Jak informują czytelnicy, na końcu obwodnicy Garwolina i wjeździe do miasta, przy stacji Shell doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Kierowcy napotykają utrudnienia. Droga jest zablokowana. 

 

Aktualizacja: 

- Zgłoszenie o zdarzeniu przy zjeździe koło McDonald'a otrzymaliśmy o godzinie 14.31. Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala - informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

ur

 Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowm - Robertowi i Pawłowi. 

Reklama

Wypadek przy stacji Shell w Garwolinie - są utrudnienia komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 17:33:12

    Może włodarze miasta pomyślą w końcu o wybudowaniu ronda przy shellu.tym bardziej że jest tam sporo miejsca.

  • gość 2018-11-09 18:34:49

    Ronda chyba nie było w programie M . Łuki na moście będą priorytetem tej kadencji chociaż są równie potrzebne co pompy przy zbiorniku.

  • Bedok - niezalogowany 2018-11-09 18:52:20

    Weź z tym rondem to milcz gościu .wystarczy że już mamy "super" rondo przy rossmanie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 19:23:02

    Jedna informacja powtarzana 3 razy byle coś napisać

  • Gość. - niezalogowany 2018-11-09 19:24:51

    Wczoraj dzwon na Stacyjnej. Dzisiaj przy "maku". Aż strach pomyśleć co będzie jutro...

  • gość 2018-11-09 21:05:14

    popieram trzeba wybudować rondo

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 22:34:09

    A może tory tramwajowe....I metro

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 23:22:16

    Co Ty człowieku chcesz od ronda przy Rossmanie? Aż strach pomyśleć co by było gdyby tego ronda nie było. Rondo przy Shell obowiązkowo i na Stacyjnej na węźle tym bardziej bo to bardzo szerokie i niebezpieczne skrzyżowanie ale ten drugi temat to sprawa GDDKiA. Może Pan z Rady od słupków i wysepek użyje wreszcie swoich wpływów albo krzyczący Pan radny że Stacyjnej...

  • gość 2018-11-10 05:52:08

    a co z rondem na wyjeżdzie w stronę głoskowa

  • Gość - niezalogowany 2018-11-10 08:21:20

    A może wystarczy skupić się na drodze i uważnie jeździć? Co w naszym kraju dają progi zwalniające i znaki? Nic. Każdy jeździ szybko i nie zwraca uwagi na znaki. Budowa ronda nic nie da. Jak nie tu to w następnym miejscu będzie dochodzić do wypadków...

  • Kierownik WORD - niezalogowany 2018-11-10 09:20:24

    Zgodnie z prawem o ruchu drogowym obowiązującym w garwolinie i okolicach pojazd poruszający się prosto przed siebie ma bezwzględne pierwszeństwo przejazdu. W tym konkretnym przypadku wszystkie pojazdy poruszały się prosto przed siebie czyli brak jest winnych tej kolizji.

  • Gośćmi - niezalogowany 2018-11-10 11:39:25

    A może wystarczy myśleć i patrzeć co się robi?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-10 13:29:31

    Rondo w miejscu, gdzie tak naprawdę ruch jest tylko z trzech stron ? Totalny bezsens, lepiej nauczcie się jeździć uważniej

  • Koko - niezalogowany 2018-11-10 16:42:26

    Rondo przy rossmanie jest potrzebne - JEZDZI SIE LEPIEJ , BEZPIECZNIEJ. Brakuje jeszcze ronda KONIECZNIE PRZY SHELLU, KONIECZNIE !!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-10 19:10:39

    Można jeździć szybko ale sprawnie. Widzę jak jeżdżą ofermy w większości zawalidrogi,ktorym brak zdecydowania. To nie wina dróg ale zła jakość kierowców powoduje wypadki.

  • Luki - niezalogowany 2018-11-10 21:14:53

    Rondo przy Shell powinno być priorytetem i to bez niepotrzebnej dyskusji!!!! Co do ronda przy rossmanie....... Na obecną chwilę jest zupełnie zbędne ale gdyby ktoś z rządzących pomyślał i połączył owe rondo wzdłuż rzeki z mostem w leszczynach to miało by to sems!!!!