:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Wypadek śmiertelny na DK 17 i zderzenie na węźle Stacyjna – są utrudnienia!

Na zjeździe z obwodnicy Garwolina doszło do zderzenia busa z samochodem ciężarowym. Kobieta kierująca busem zginęła na miejscu. Droga była całkowicie zablokowana. Obecnie, ruch został puszczony kawałkiem nowej drogi S17. Objazd odbywa się także węzłem Stacyjna, gdzie doszło do kolejnego zderzenia aut.

– Zgłoszenie o zdarzeniu na drodze krajowej nr 17 otrzymaliśmy o godzinie 14.39. Samochód typu bus zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Kobieta kierująca busem poniosła śmierć na miejscu. Ruch od strony Lublina w kierunku Warszawy odbywa się kawałkiem nowej drogi S17, a od strony Warszawy w kierunku Lublina przy węźle Stacyjna policjanci kierują ruchem na drogę nr 801. Na miejscu zdarzenia jest obecny prokurator – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Na węźle Stacyjna, gdzie policjanci kierowali ruch na drogę wojewódzką 801 po zdarzeniu na krajowej „siedemnastce”, kilkanaście minut temu doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. – Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe. Kierujący o własnych siłach opuścili pojazdy – dodaje asp. szt. Marek Kapusta.

Kierowcy, zwiększcie ostrożność!

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikom: Sebastianowi, Kasi, Marcinowi i Mateuszowi!

Wypadek śmiertelny na DK 17 i zderzenie na węźle Stacyjna – są utrudnienia! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl