:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wypadek – volkswagen uderzył w betonową barierę – 2 osoby w szpitalu

Wypadki drogowe , Wypadek volkswagen uderzył betonową barierę osoby szpitalu - zdjęcie, fotografia

Kierowca volkswagena, mijając się z innym pojazdem, zjechał na pobocze, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w betonową barierę. W zdarzeniu ucierpieli kierowca i nastoletni pasażer pojazdu, którzy z obrażeniami trafili do szpitali. Czy kierowca Golfa zjechał na pobocze, chcąc uniknąć zderzenia z drugim autem?

Do wypadku doszło w miejscowości Sokół w gminie Sobolew.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 15:35. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w porze dziennej, przy dobrej widoczności, na prostym odcinku drogi, kierujący samochodem marki Volkswagen Golf, nie zachował należytej ostrożności, mijając się z pojazdem marki Opel Astra, jadącym z przeciwka, zjechał prawym kołem na pobocze, a następnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze po czym uderzył w betonową barierę. W wyniku zdarzenia kierujący, jak i 16-letni pasażer pojazdu doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitali – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

 

Aktualizacja: 14:48 (zdjęcie ze zdarzenia)

Są dwie wersje zdarzeń

– Zdaniem kierowcy volkswagena, pojazd, z którym się mijał, przekraczał połowę jezdni i on, żeby uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze, gdzie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonową zaporę. Kierowca opla twierdzi natomiast, że gdy już minął się z volkswagenem, zobaczył w lusterku, że pojazd wpadł w poślizg. Kierowca opla zatrzymał się i zawrócił, chcąc udzielić dwóm młodym mężczyznom pomocy. W związku z rozbieżnymi wersjami zdarzeń, zostały wykonane oględziny na miejscu zdarzenia i będziemy ustalali, która wersja jest prawdziwa – na nasza prośbę przebieg zdarzenia uściśla asp. szt. Marek Kapusta.

ur

Fot. Ratownictwo Powiatu Garwolińskiego


Wypadek – volkswagen uderzył w betonową barierę – 2 osoby w szpitalu komentarze opinie

  • Pasażer - niezalogowany 2018-06-11 10:54:23

    Ktoś tu chciał naśladować Mickiewicza piszac taka wersję wydarzeń i nawet zdjęcie nie prawdziwe. Żałosne

  • gość 2018-06-11 17:18:39

    zdjęcie jest prawdziwe bo mijałem tego dnia ten wypadek słyszałem wersje że kierujący nie miał prawka ale to tylko przypuszczenia

  • Pasażer - niezalogowany 2018-06-12 10:44:14

    A ja brałem w nim udział i wiem dobrze ze miał prawko i nie siej fermentu i pilnuj swojego nosa.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl