:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Wypadek w Chrominie: dwie osoby w szpitalu

Dziś rano, na drodze krajowej nr 76, w miejscowości Chromin (gm. Borowie), doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w środę 9 sierpnia na DK 76 w miejscowości Chromin. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 7.54. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący osobowym audi, wyjeżdżając z parkingu sklepowego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym osobowym seatem. Kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznali obydwaj kierujący, którzy zostali przetransportowani do szpitala – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Kierowcy podróżujący DK76 w rejonie zdarzenia napotykali utrudnienia. Droga była czasowo zablokowana.

 

Za zdjęcie dziękujemy Czytelnikowi!

 

(ur)  2017-08-09 15:43:27


Wypadek w Chrominie: dwie osoby w szpitalu komentarze opinie

  • Walery - niezalogowany 2017-08-11 04:27:15

    No i znów w Chrominie posypała się rdza i szpachla. Swoją drogą wyjazd spod sklepu to zawsze jest loteria. Zwłaszcza jak na poboczu stanie większy samochód, czy tir. Dla świętego spokoju można byłoby wyizolować jakoś teren między sklepowym parkingiem, a drogą, czy postawić jaki znak zakazu parkowania, żeby już nikt tam nie stawał i nie zasłaniał.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl