:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Wypadek w Garwolinie – pijanego sprawcę zatrzymał policjant po służbie

Wypadki drogowe , Wypadek Garwolinie pijanego sprawcę zatrzymał policjant służbie - zdjęcie, fotografia

Wczoraj wieczorem, na ul. Wiejskiej w Garwolinie, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca opla, który doprowadził do wypadku, uciekł z miejsca zdarzenia. W pościg za uciekającym ruszył policjant, który już zakończył służbę. Gdy zatrzymał kierowcę, okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

– Wczoraj wieczorem w Garwolinie na ul. Wiejskiej kierujący oplem nie zachował należytej ostrożności i podczas manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia ze skręcającym w lewo chryslerem, który następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce służby ratunkowe, a będący po służbie mundurowy z Garwolina ruszył w pościg za sprawca wypadku, który odjechał w miejsca – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Policjant z wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy zatrzymał sprawcę wypadku. Jak się okazało był nim 32-letni mieszkaniec Garwolina, który w organizmie miał 0,69 promila alkoholu.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Pobrano od niego również krew do dalszych badań. Pokrzywdzony 64-letni kierowca chryslera z obrażeniami ciała nie zagrażającym życiu został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Fot. poglądowe: arch. eG


Wypadek w Garwolinie – pijanego sprawcę zatrzymał policjant po służbie komentarze opinie

  • Brawo - niezalogowany 2018-02-27 13:14:50

    Awans się należy

  • gość 2018-02-27 18:12:51

    Niesamowite :) po służbie :) wnioskuję, żeby wszyscy policjanci byli "po sluzbie". Będzie super w mieście i okolicy :)))

  • Andrzej - niezalogowany 2018-02-27 19:20:50

    Do WRD go awansować ! Razem z bratem będzie naprawiał świat !

  • Gość - niezalogowany 2018-02-27 19:48:31

    Czy jednak na służbie?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-27 20:01:22

    Policjant po służbie od świadków zdarzenia otrzymał informacje o marce pojazdu, kolorze, numerze rejestracyjnym i ulicy, w którą skręcił sprawca....

  • Adam - niezalogowany 2018-02-28 10:59:37

    Znow wielkie halo ze policjant po służbie coś tam niby bohaterskiego zrobił.a jak lekarz jest po dyżurze w szpitalu to nie ma obowiązku pomóc ludziom przy wypadku ?Przestańcie wreszcie pisać o tych policjantach po służbie bo to ich za..kichany obowiązek,więc nie róbcie z nich "wybitnych bohaterów".

  • Gość - niezalogowany 2018-02-28 14:53:07

    Zawiść i zazdrość ludzka nie zna granic!!! Może ''państwo '' po wyżej pochwaliło by się swoimi osiągnięciami zamiast poddawać krytyce innych. Żenada

  • Gość - niezalogowany 2018-02-28 15:34:16

    Adam-bardzo trafny komentarz...Policjant mial wszystkie informacje, wiec logiczne, ze dopełnił obowiązku....gloryfikuja Go tak, jakby w "poscig" ruszył ksiądz, piekarz czy przedszkolanka:-)

  • gość 2018-03-02 19:04:02

    A ja mam pytanie, czym różni się policjant po służbie od księdza, piekarza czy rzeźnika, a drugie moje pyta jakiego obowiązku dopełnił jeżeli był po służbie. Proszę o odpowiedź bo bardzo mnie to ciekawi tylko proszę właściwie uargumentować i najlepiej poprzeć przepisami prawa.

  • gość 2018-03-07 22:11:30

    Ktoś kiedyś napisał że w Polsce samochody za darmo, benzyna za darmo i Polacy się sami wymordują. Z powyższych wpisów widać że zapomniał i jednym. Że jeszcze drogówka bardzo przeszkadza w tym zamyśle. ZLIKWIDOWAĆ.

  • gość 2018-03-09 11:23:20

    Sprawca był pijany i w tym wypadku trzeba szanować policję . Ludzie pijani za kierownicą i ci co wyprzedzają na przejściu dla pieszych to najgorsze mendy jakie znam . I jak kiedyś takiemu łajdakowi wpier...... na drodze to liczę na wsparcie a nie potępienie :)