:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Wypadek w gm. Wilga – zderzenie osobówki z motocyklem

W niedzielę 14 października, na DK76, w Trzciance (gm. Wilga), doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 76, w miejscowości Trzcianka (gm. Wilga) w niedzielę 14 października.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15.14. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 56-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Honda, dokonujący manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnego kierunku i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Honda, którym kierował 31-letni mężczyzna. Kierujący motocyklem, jak i pasażerka jednośladu trafili do szpitala. Kobieta po udzieleniu pomocy została wypisana do domu. Mężczyzna wypisał się ze szpitala na własne żądanie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

– Po godz. 15 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Trzciance, gdzie samochód osobowy marki Honda CR-V zderzył się z motocyklem marki Honda. Na miejscu obecny był już zespół pogotowia ratunkowego, który udzielał pomocy dwóm osobom podróżujących motocyklem. Działania straży polegały na pomocy w transporcie osób poszkodowanych do karetki oraz dokonaniu sorpcji płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad cztery godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i trzy zastęp OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

ur

Zdjęcia: OSP Wilga


Wypadek w gm. Wilga – zderzenie osobówki z motocyklem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl