:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Wypadek w gm. Żelechów - potrącony mężczyzna zmarł w szpitalu

Wypadki drogowe , Wypadek Żelechów potrącony mężczyzna zmarł szpitalu - zdjęcie, fotografia

Młody mężczyzna wyszedł z posesji wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Potrącony pieszy w stanie nieprzytomnym został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie, gdzie zmarł. Do wypadku doszło 25 lipca w gminie Żelechów.

Do wypadku w Nowym Kębłowie w gminie Żelechów doszło w środę 25 lipca po południu.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letni mężczyzna, w miejscowości Nowy Kębłów, wyszedł z posesji na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód marki Toyota Corolla Verso, którym kierowała 33-letnia kobieta. W wyniku takiego zachowania pieszego doszło do jego potrącenia przez kierującą samochodem. Mężczyzna w stanie nieprzytomnym został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Warszawie – informuje asp. Danuta Kalinowska z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. 

Kobieta kierująca samochodem była trzeźwa.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Posterunek Policji w Żelechowie.

 

Mężczyzna zmarł w szpitalu

Aktualizacja: W czwartek 26 lipca do Prokuratury Rejonowej w Garwolinie wpłynęła informacja, że 23-letni mężczyzna zmarł. Przedstawione powyżej informacje, udzielone przez policję, są wstępnymi ustaleniami. Szczegółowe okoliczności śmiertelnego wypadku będą ustalane w prowadzonym postępowaniu.

27.07.2018, 10:28

Na prośbę rodziny zmarłego, dodawanie komentarzy w tym artykule zostało zablokowane.

ur

Fot. poglądowe: arch. eG


Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl