:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Wypadek w Gocławiu: 10 osób rannych. DK 17 zablokowana

Dziś rano, na drodze krajowej nr 17, na wysokości miejscowości Gocław doszło do zderzenia osobowego volkswagena z rejsowym busem przewożącym podróżnych. W efekcie zderzenia pojazdów 10 osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. DK 17 jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

 

– Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Gocław. Około godziny 8.30 osobowy volkswagen zderzył się z rejsowym busem marki mercedes, służącym do przewozu osób. Na chwilę obecną mamy około 10 osób rannych, które zostały przetransportowane do szpitala – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Policjanci kierują na objazdy

– Droga krajowa nr 17 jest całkowicie zablokowana. Policjanci w Kołbieli kierują na objazdy w kierunku drogi nr 50, dalej na 801 i w Lipówkach w kierunku drogi 801 – dodaje asp. szt. Marek Kapusta.

 

Za zdjęcia dziękujemy Sebastianowi!

(ur) 2017-07-14 10:01:50


Wypadek w Gocławiu: 10 osób rannych. DK 17 zablokowana komentarze opinie

  • wincenty - niezalogowany 2017-07-16 19:37:34

    [quote name="egon"]Czy podsumowując statystyki ofiar czyli rannych i zabitych zweryfikowana zostanie polityka policji ? Widoczny jest stały i niebezpieczny trend im więcej ich na drogach tym liczba wypadków rośnie . Obawiam się że posłuży to tylko im do dalszego ogłupiania społeczeństwa że potrzebne są dalsze środki na rozbudowanie aparatu represji . Jak widać czy są czy ich nie ma to wypadki były i są . Więc po co trzymać ,,darmozjadów""[/quote]Czy może ktoś tego idiotę zablokować?

  • Osinus osinorum - niezalogowany 2017-07-14 20:56:00

    [quote name="egon"]Czy podsumowując statystyki ofiar czyli rannych i zabitych zweryfikowana zostanie polityka policji ? Widoczny jest stały i niebezpieczny trend im więcej ich na drogach tym liczba wypadków rośnie . Obawiam się że posłuży to tylko im do dalszego ogłupiania społeczeństwa że potrzebne są dalsze środki na rozbudowanie aparatu represji . Jak widać czy są czy ich nie ma to wypadki były i są . Więc po co trzymać ,,darmozjadów""[/quote]Czy to ty Piotrze podszywasz się pod Egona? jeśli tak to bardzo durna prowokacja i nie na miejscu.

  • egon - niezalogowany 2017-07-14 09:20:54

    Czy podsumowując statystyki ofiar czyli rannych i zabitych zweryfikowana zostanie polityka policji ? Widoczny jest stały i niebezpieczny trend im więcej ich na drogach tym liczba wypadków rośnie . Obawiam się że posłuży to tylko im do dalszego ogłupiania społeczeństwa że potrzebne są dalsze środki na rozbudowanie aparatu represji . Jak widać czy są czy ich nie ma to wypadki były i są . Więc po co trzymać ,,darmozjadów""

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl