:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C mgła

Wypadek w Izdebnie: ranna matka i córka

Wypadki drogowe , Wypadek Izdebnie ranna matka córka - zdjęcie, fotografia

W sobotę 9 grudnia, w Izdebnie, doszło do zderzenia osobowego audi z oplem. W wypadku obrażenia odniosły dwie osoby: kierująca oplem kobieta i jej 12-letnia córka.

– Zgłoszenie o zdarzeniu w Izdebnie otrzymaliśmy o godzinie 6.54. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący osobowym audi, na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Opel Corsa, którym podróżowała mama z córką. Kierująca oplem oraz jej 12-letnia córka w wyniku zdarzenia doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitali. Kierowcy byli trzeźwi – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

 

– Po godz. 7 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Izdebno-Kolonia, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Audi oraz Opel Corsa. Pomocy medycznej osobie poszkodowanej udzielił zespół pogotowia ratunkowego, a strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach. W akcji trwającej ponad dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

ur

Fot. poglądowe: archiwum eGarwolin


Wypadek w Izdebnie: ranna matka i córka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl