:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wypadek w Miętnem – kierował 21-latek bez prawa jazdy

Wypadki drogowe , Wypadek Miętnem kierował latek prawa jazdy - zdjęcie, fotografia

Trzy młode osoby trafiły do szpitala w wyniku dachowania osobowego citroena, do którego doszło wczoraj w Miętnem. Młody mężczyzna, który na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, nie posiadał prawa jazdy.

Do wypadku doszło nad ranem w niedzielę 13 maja w Miętnem.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 3:53. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki Citroen, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków jazdy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Do szpitala przetransportowano troje pasażerów – mężczyznę w wieku 22 lat i dwie kobiety w wieku 20 lat. 22-latek po udzielonej pomocy został wypisany do domu, a dwie 20-latki pozostały w szpitalu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

– Kierowca był trzeźwy. Okazało się jednak. że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami – dodaje asp. szt. Kapusta.

Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

Aktualizacja: – Przed godz. 4 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Miętnem, gdzie samochód osobowy marki Citroen C3 zjechał z drogi do rowu i znalazł się w pozycji na dachu. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym, które następnie przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. Ponadto zabezpieczono miejsca zdarzenia i odłączono źródło zasilania w pojeździe. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

ur

Fot. Poglądowe: arch. eG


Wypadek w Miętnem – kierował 21-latek bez prawa jazdy komentarze opinie

  • gość 2018-05-15 14:29:47

    Skąd byli ci młodzi ludzie?

  • Gościufka - niezalogowany 2018-06-07 18:38:48

    Z Kontowni.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl