:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Wypoczywali na kolonii zorganizowanej przez GKRPA

Ponad 40 dzieci z terenu miasta i gminy Pilawa przez 10 dni wypoczywało na koloniach profilaktycznych w Murzasichlu. Wyjazd zorganizowała i sfinansowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działająca przy Urzędzie Miasta i Gminy.


W tym roku dzieci zwiedziły południe Polski. Podczas pobytu w Tatrach nie zabrakło górskich wędrówek, beztroskiego wypoczynku i wspólnych zabaw.
Uczestnicy wyjazdu spotykali się z góralami, poznawali historię regionu i tajniki góralskiej kuchni. W czasie pobytu realizowano też program profilaktyki uzależnień.

(pilawa.com.pl, oprac. MB) 2017-07-27 13:51:25

Wypoczywali na kolonii zorganizowanej przez GKRPA komentarze opinie

  • normalny - niezalogowany 2017-08-11 18:14:55

    A kiedy szanowna komisja weźmie sie za alkoholików w Trąbkach ,piją bez żadnej obawy w miejscach gdzie bawią się dzieci, żadnej reakcji ze strony szanawnej komisji.

  • Olek - niezalogowany 2017-07-27 14:05:00

    Po co nazwiska ,wystarczy ze spojrzyz na zdjecia. Sa tam dzieci ktore nie mialy szansy na takue wakacje w domu,ale tez sa i takie ktore nie chcialt jechac bo to obciach :cry

  • ala - niezalogowany 2017-07-27 13:25:45

    Czy takie informacje powinny zosrac upubliczniane?, wydaje mi sie ze nie. Czemu miak służyć ten artykuł? ??? Moze jeszcze podajcie nazwiska.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl