:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Wyprawka Fundacji PZU dla dzieci urodzonych 11 listopada 2018 r.

Inne Powiat, Wyprawka Fundacji dzieci urodzonych listopada - zdjęcie, fotografia

Body, kocyk, zestaw atestowanych kosmetyków dla niemowląt oraz specjalny okolicznościowy prezent niespodzianka – to akcesoria, które znajdą mamy nowo narodzonych dzieci w wyprawce przygotowanej przez  Fundację PZU.

Fundacja PZU symbolicznie wita najmłodszych mieszkańców naszego kraju, którzy przyjdą na świat 11 listopada 2018 r. – w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowany prezent ma podkreślić wyjątkowość momentu urodzin w tak szczególnym dla Polaków dniu. Mali obywatele to przyszłość, nadzieja i nowa energia.

– Nadchodzącą 100. rocznicę  odzyskania niepodległości Fundacja PZU postanowiła uczcić przygotowując wyprawki dla wszystkich nowo narodzonych w dniu 11 listopada 2018 roku, przyszłych obywateli naszego kraju. Mamy nadzieję, że mała niespodzianka znajdująca się w wyprawce utrwali w ich pamięci fakt przyjścia na świat w tak wyjątkowym dniu, również ku radości rodziców – powiedziała Jolanta Zabarnik-Nowakowska, prezes zarządu Fundacji PZU.


Fundacja zaprasza rodziców zainteresowanych akcją do wysłania zgłoszenia na adres e-mail Fundacji PZU urodzeniwstulecie@pzu.pl wraz z załączonym potwierdzeniem daty urodzenia dziecka (skan aktu urodzenia). Fundacja czeka na zgłoszenia do 25 listopada 2018 roku (decyduje data wpływu). Paczki będą wysyłane na podany przez Rodziców adres korespondencyjny.

W akcję włączyła się większość szpitali z oddziałami położniczymi w Polsce, w tym m.in. Szpital Powiatowy w Garwolinie. 

 

Inf. pras., oprac. ur


Wyprawka Fundacji PZU dla dzieci urodzonych 11 listopada 2018 r. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl