:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Wyrzucił śmieci do lasu, a później je posprzątał?

Niezbyt dokładna była osoba, która wyrzuciła śmieci do lasu w Krystynie (gm. Garwolin). Na drodze dojazdowej do działki naszego czytelnika znalazły się m.in. opakowania po przesyłkach z danymi nabywcy, jego adresem prywatnym i firmowym oraz części samochodowe. Sprawa została zgłoszona na policję. Nim mundurowi dotarli na miejsce zdarzenia, śmiecie zostały cichaczem uprzątnięte.

 

W minioną niedzielę, czytelnik eGarwolin, w miejscowości Krystyna (gm. Garwolin), na drodze dojazdowej do swojej działki, odkrył niecodzienne znalezisko. Przejazd blokowała mu góra śmieci, wśród których znalazły się między innymi opakowania po przesyłkach z danymi nabywcy, jego adresem prywatnym i firmowym oraz części samochodowe. Jak zaznacza nasz czytelnik, większość listów przewozowych została oderwana od opakowań po przesyłkach. Kilka jednak zostało. Po zgłoszeniu zaśmiecania lasu na policję, mężczyzna próbował skontaktować się z numerem telefonu znalezionym na jednym z listów przewozowych. Numer jednak nie odpowiadał.


Śmieci sprzątnięto przed przyjazdem policji

Mężczyzna dodaje, że tego dnia, kiedy śmiecie pojawiły się w lesie, kilka osób widziało bordowego busa, który kręcił się po okolicy, Czytelnik podejrzewa, że sprawca mógł zostać kilka razy wypłoszony przez osoby, które go widziały i dopiero za którymś razem wyrzucił śmiecie. – Nie rozumiem tego. Jak można wyrzucać śmiecie do lasu, skoro i tak się za nie płaci, a odpady wielkogabarytowe można odstawić do wyznaczonego punktu – mówi młody mężczyzna.

– Po zgłoszeniu zdarzenia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie sporządził dokumentację z rozmowy ze zgłaszającym. We wtorek na miejscu pojawił się dzielnicowy. Wtedy jednak śmiecie były już uprzątnięte. Prowadzimy postępowanie, które ma na celu ustalenie osoby, która wyrzuciła śmieci do lasu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Za zdjęcia i informację dziękujemy Czytelnikowi!

(ur) 2017-08-11 18:42:46

Wyrzucił śmieci do lasu, a później je posprzątał? komentarze opinie

  • gajowy - niezalogowany 2017-08-12 09:12:40

    posprzątał, czyli wywiózł do innego lasu

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl