:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Wyścig Kolarski Par Mieszanych

W drugim Wyścigu Kolarskim Par Mieszanych o puchar Wójta Gminy Garwolin udział wzięło jedenaście damsko-męskich duetów.

 

Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach z podziałem na wiek. Pary na rowerach szosowych miały do przejechania 25 kilometrów, a duety z kategorii rower dowolny - 10 kilometrów. Dłuższa trasa prowadziła między innymi przez Łaskarzew, Wolę Rowską i Rudę Talubską, a krótsza przez Rudę Talubską, Natalie i Koszary. Start i meta usytuowane były przed Gminnym Centrum Animacji i Kultury w Sulbinach.

Najlepsi kolarze otrzymali pamiątkowe puchary. Dekoracji w imieniu wójta gminy Garwolin, dokonał wiceprzewodniczący rady gminy Paweł Wirtek.

Zawody zorganizowało Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie "Horyzont" przy współpracy z Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach.

 

(ŁS) 2017-06-12 21:36:42

Wyścig Kolarski Par Mieszanych komentarze opinie

  • M - niezalogowany 2017-06-13 20:28:22

    [quote name="aaa"][quote name="M"]Super, tylko na drugi raz ( trzeci ) dajcie znać innym o takiej imprezie! :lol:[/quote]Najlepiej chociaż kilka dni przed...[/quote]wolę się dobrze przygotować ;-) duecik to duecik!

  • aaa - niezalogowany 2017-06-13 11:31:01

    [quote name="M"]Super, tylko na drugi raz ( trzeci ) dajcie znać innym o takiej imprezie! :lol:[/quote]Najlepiej chociaż kilka dni przed...

  • M - niezalogowany 2017-06-13 05:23:20

    Super, tylko na drugi raz ( trzeci ) dajcie znać innym o takiej imprezie! :lol:

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl