:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Wystawa fotograficzna „Moje podróże małe i duże” w Miętnem

Do Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem trafiła pokonkursowa wystawa zdjęć z ogólnopolskiego konkursu fotografii podróżniczej i turystycznej z GOK w Suszcu. Wraz z pracami sekcji fotograficznej z GOK w Wiązownie stworzyła niezwykle ciekawą i inspirującą wystawę pt.: „Moje podróże małe i duże”.

1 marca w dworku w Miętnem na wernisażu i warsztatach fotograficznych gościli uczniowie z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem. Zaproszenie na wernisaż przyjął także Krystian Herncisz z GOK-u w Wiązownie z podopiecznymi sekcji fotograficznej. Otwarcie wystawy zostało twórczo wykorzystane do przeprowadzenia z uczniami praktycznych zajęć z interpretacji obrazów i emocji, które mogą wywoływać. Podczas tego spotkania omówione zostały również techniczne aspekty fotografii.

Zajęcia dla uczniów poprowadzili Jerzy Rusak – pedagog z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem oraz Anna Piotrowska-Pyra – fotograf.

Wystawę można oglądać w siedzibie PCKiP w Miętnem do 16 marca od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15.

Oglądanie wystawy w innych terminach jest możliwe po uprzednim kontakcie telefonicznym.


Wystawa fotograficzna „Moje podróże małe i duże” w Miętnem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl