:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Wyzywali i grozili policjantom, że ich zabiją

Sprawy kryminalne , Wyzywali grozili policjantom zabiją - zdjęcie, fotografia

Mężczyźni, którzy zaczęli uciekać na widok radiowozu, ścigani przez policjantów, ubliżali im i grozili, że ich zabiją. Po zatrzymaniu uciekinierów okazało się, że jeden z nich był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

Do zdarzenia doszło 11 października w Rudzie Talubskiej w gminie Garwolin. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Garwolin zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Funkcjonariusze podjęli czynności w kierunku zatrzymania uciekających mężczyzn.

– Mężczyźni w wieku 31 i 36 lat podczas interwencji znieważyli słowami powszechnie uważanymi za obelżywe oraz grozili funkcjonariuszom pozbawieniem życia. Sprawców zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Jak się okazało, młodszy z mężczyzn był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty przestępstwa, do których się przyznali – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Prasowej Policji w Garwolinie.

 

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 31-letni mężczyzna już trafił do zakładu karnego.

 

ur

Zdjęcie poglądowe: policja.pl


Wyzywali i grozili policjantom, że ich zabiją komentarze opinie

  • gość 2018-10-18 08:11:16

    te garwolinskie smieszki :D

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl