:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

XIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Sobolewie

W niedzielę 8 stycznia, w Sobolewie, już po raz trzynasty odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, zorganizowany przez sobolewski Gminny Dom Kultury. Na scenie wystąpiło 23 uczestników. W tym roku każdy był zwycięzcą.

 

Uczestnicy konkursu zostali wyłonieni w eliminacjach, które odbyły się w szkołach w Gończycach, Sobolewie, Sokole, Kaleniu oraz Anielowie. Młodzi artyści zmierzyli się ze sobą w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI oraz gimnazjum.

 

Nie było przegranych, każdy był zwycięzcą

– Najtrudniejszą częścią tego konkursu zawsze było wyłonienie zwycięzców, dlatego XIII edycja była wyjątkowa. W tym roku nagrodziliśmy wszystkich uczestników jednakowo. Każdy zajął pierwsze miejsce i otrzymał dyplom, coś słodkiego oraz plecak. Nie było przegranych, każdy był zwycięzcą. Samo uczestnictwo w konkursie, stres, nerwy, a także przejście wcześniejszego etapu szkolnego, dla nas już było powodem do wyróżnienia wszystkich dzieci – informują organizatorzy wydarzenia, którzy dodają, że poziom występów uczestników z roku na rok jest coraz wyższy.

– W tym roku było równie przepięknie, co pokazało wszystkim zebranym gościom, jakich zdolnych, młodych mieszkańców ma nasza gmina. Naszym zadaniem teraz jest wspieranie ich oraz zachęcanie do częstszego uczestnictwa w różnego rodzaju plebiscytach – dodają pracownicy Gminnego Domu Kultury w Sobolewie.

 

(Inf. pras., oprac. MB, ur) 2017-01-10 14:26:36

XIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Sobolewie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl