:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Z dziećmi przez dżunglę w Miętnem

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza do dworku w Miętnem małych odkrywców na wakacyjną lekcję podróżniczą. W czwartek 20 lipca globtroter z małopolski Bartek Zobek zabierze dzieci na przygodę do świata dżungli.

 

– Przez park w Miętnem przechadzać się nie będziemy, bo nie jest to już dżungla (żartobliwie), ale zapraszamy do dworku małych odkrywców na wakacyjną lekcję podróżniczą. W czwartek 20 lipca 2017 roku wybierzemy się na przygodę do dżungli z Bartkiem Zobkiem – autorem bloga kalendarzprzygód.pl, globtroterem i muzykiem, miłośnikiem nurkowania i fotografowania, który zwiedził już niejeden kontynent i państwo. Jes t pomysłodawcą i dyrektorem festiwalu muzyczno-podróżniczego Jam w lesie. Podróże stanowią dla niego natchnienie łączące fascynację otaczającym światem z dawką adrenaliny. Jak mówią o nim znajomi – Bartek to przyjaciel świata. Zapraszamy więc do Miętnego dzieci na przygodę pt. „Życie w dżungli” – informuje dyrektor PCKiP Beata Pasternak.

Wakacyjne spotkanie dedykowane jest dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Zapraszamy również z opiekunami. Rodzeństwo, rodzice czy dziadkowie także są mile widziani.

20 lipca (czwartek) 2017 godz. 15.00, Powiatowe Centrum Kultury i Promocji, Miętne, ul. Główna 55.

Wstęp bezpłatny

Więcej na dworekmietne.pl

 

(Inf. pras., oprac. ur) 2017-07-12 15:22:28


Z dziećmi przez dżunglę w Miętnem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl