:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Zaatakował i dotkliwie pobił taksówkarza

Sprawy kryminalne , Zaatakował dotkliwie pobił taksówkarza - zdjęcie, fotografia

Ten kurs mógł zakończyć się tragicznie. Młody mężczyzna, który zamówił taksówkę z PKP w Siedlcach do Garwolina, zaatakował taksówkarza i go pobił. Gdy kierowca zaczął uciekać, oprawca ruszył za nim w pościg.

Do napaści doszło w czwartek 5 kwietnia w godzinach nocnych na wysokości Niecieplina w gminie Garwolin. Policja poszukuje sprawcy pobicia.

 

Nic nie mówił, tylko bił

– Młody mężczyzna zamówił kurs samochodem TAXI ze stacji PKP Siedlce do Garwolina. Przed Garwolinem na wysokości miejscowości Niecieplin, pasażer poprosił o zatrzymanie pojazdu w kompleksie leśnym. Po powrocie do samochodu zaczął uderzać kierowcę w głowę czymś ciężkim i twardym, nic przy tym nie mówiąc i nie żądając nic od kierowcy. Kierowca broniąc się chronił głowę dłońmi w które cały czas napastnik uderzał tym samym przedmiotem. Po chwili kierowcy udało się wybiec z samochodu i zaczął uciekać w kierunku Garwolina. Wtedy sprawca zaczął go gonić nie zwracając uwagi na przejeżdżające samochody. Kierowcy pojazdu udało sie sprawcę wepchnąć do przydrożnego rowu, co umożliwiło mu powrót i odjechanie samochodem. W wyniku zadawanych ciosów pokrzywdzony doznał ran głowy i dłoni, został przewieziony do szpitala – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Sprawca zgubił dokumenty?

Policjanci, w wyniku podjętych czynności ustalili miejsce, w którym doszło do uszkodzenia ciała mężczyzny oraz ujawnili w przydrożnym rowie torbę materiałową z dokumentami, należącymi do 29-letniego mieszkańca Siedlec. Prawdopodobnie dokumenty należą do sprawcy pobicia. Gdy tylko policja to potwierdzi, zdjęcie mężczyzny zostanie opublikowane w mediach.

Postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała taksówkarza prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

ur

Fot. Poglądowe: freeimages

 

 

 


Zaatakował i dotkliwie pobił taksówkarza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl